Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na december - Had

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Šarmantné znamenie Hada sa môže v tomto období stretnúť aj s nepriazňou okolia. Závisť je nepekná vlastnosť, s ňou sa stretne človek často. Nevybíjajte klin klinom v tomto prípade, ale snažte sa dotyčnému pomôcť tým, že nájdete na ňom tiež niečo pekné. Váš vzťah sa môže obrátiť o stoosemdesiat stupňov. Komunikácia pomáha, najhoršie je mlčanie.

Peniaze a práca

Začiatok roka sa vám nezdal úspešný, ale teraz by to mohlo byť lepšie v zamestnaní i peniaze by mali prísť navyše. Kto chce meniť prácu, možno práve teraz sa objaví nejaká šanca. Môže to byť i staronové miesto, kde sa vymenilo vedenie i časť zamestnancov. Kto ostáva v starej práci, čo nemusí byť vôbec zlé, možno si chvíľu bude sťažovať, že s vami chce vždy niekto súperiť. Vy máte radi pohodovú prácu. Zlepšenie príde možno až v januári.

Zdravie

Najťažšie obdobie podľa horoskopov máte všeobecne za sebou. Teraz sa treba naladiť na toto obdobie, aby ste si ho užili bez stresov, lebo ten vám neprospieva. Pokiaľ vás však chytí depresia, hneď v začiatku ju treba podchytiť a nič neskrývať pred vašimi blízkymi. Pokiaľ ich nechcete zaťažovať, vyrozprávajte sa denníku, alebo terapeutovi.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: