Čínsky horoskop na december - Opica

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vašou dobrou vlastnosťou, ktorú ľudia oceňujú, je objektívnosť. V tomto čase však buďte opatrní, lebo si ľudia budú váš názor vykladať po svojom, až vzťahovačne. Vy dobre viete, koľko prehreškov voči svojim milovaným máte. Nedá sa z nich vždy vykľučkovať. Hoci sa vám to podarí, lebo v tom ste majsterky, vaši milovaní vám to nezabudnú. Ohrozená je teraz hlavne vaša domácnosť a jej osadenstvo. Snažte sa s nimi vychádzať korektne.

Peniaze a práca

V práci by to malo byť naopak, tam vás budú asi viacej uznávať ako doma. Vaše strategické schopnosti, chytrosť a objektívnosť ocení asi aj váš nadriadený a vy si budete môcť dovoliť vytúženú zimnú dovolenku. Dajte si pozor na sarkazmus. Citliví sú na neho hlavne Tigre, ktoré sú vašou večnou opozíciou. Neskôr by sa vám mohli pomstiť.

Zdravie

Veselé Opice nie sú necitlivé, hoci to na prvý pohľad tak vyzerá. Ich pľúca i celý dýchací organizmus často trpia respiračnými chorobami. Neskorá jeseň a zima sú kritické na tieto ochorenia. Nadýchnite sa preto každý deň zhlboka a hneď v zárodku liečte svoje skryté smútky. Pite čaje, ktoré vám chutia.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: