Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na december - Prasa

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Prasatám teraz kvitne v láske červená ružička lásky. Venujte sa preto svojmu partnerovi, doprajte si dostatok spoločných chvíľ. Odbehnite si aj do skrášľovacieho salónu, aby ste sa dobre cítili sami so sebou. Voľní by sa mali poobzerať naokolo, či sa niekto nenájde, kto je na tom podobne ako vy. Kto hľadá, určite nájde!

Peniaze a práca

Ste materialisticky založení, čo však nie je na škodu pre vašich milovaných, s ktorými sa radi podelíte o to, čo máte. Preto sa teraz snažíte čo najviac zarobiť. Nadriadení sú iste s vami spokojní. Kto z vás má pod sebou nejakých ľudí, ten však asi nebude štedro míňať. Vaši podriadení neprídu aj tak naprázdno. Iste im doprajete krásny vianočný večierok i s dobrým pohostením.

Zdravie

Vy si radi zapapkáte, preto sa počas adventu kroťte, aby ste si aspoň na Vianoce si dopriali jedla do sýtosti. Opatrne však s alkoholom, aby ste neprekročili tú správnu mieru. V tom máte slabosť. Citliví ste na slabiny, preto si dávajte pozor pri športe, aby ste si túto časť tela nezranili. To však nevylučuje vašu snahu o šport. Prospeje vám!

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: