Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na december - Drak

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Od desiateho decembra to bude so vzťahmi nahnuté, ale vy to zvládnete. Minulý rok ste rozbehli niečo vo vzťahu, no a nedarilo sa vám? Ukázalo sa vám asi, kto je vo vašom okolí úprimný a kto falošný. Mohlo to byť aj na poli intímneho vzťahu. Je na čase to doriešiť, pokým neskončí tento rok. Tí, ktorí to zvládnu do Vianoc, budú spokojní.

Peniaze a práca

Tento rok ste nemali odpočinkový, ale vám to nevadilo, lebo ste skôr akčným znamením. Pasívnych Drakov je málo. Na výzvy, ktoré vás možno čakajú v decembri, sa treba pripraviť, aby ste sa ich ľahšie zhostili, lebo vy neradi prehrávate. Ako odhadnete kedy prídu? To sa síce nedá, ale pokiaľ budete systematicky plánovať vašu prácu, ak príde výzva, nezloží vás, lebo ostatné veci, ktoré ste čakali, zvládnete ľahko.

Zdravie

Draka len tak ľahko niečo neskolí. Opatrujte sa však čo sa týka srdca i vôbec všetkých orgánov v hrudi. Používajte prírodné prostriedky proti kašľu i chrípke. Nezabúdajte sa aj potešiť občas dobrým jedlom a nejakou dobrou vôňou. V tomto období vám dobrú službu urobia esenciálne oleje. Kupujte si však radšej menšie množstvo a kvalitu!

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: