Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na december - Zajac

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Do dvoch tretín decembra sa zdržte nepríjemnej kritiky svojich blízkych, hoci to vo vás bude vrieť. Prežiť Vianoce v hneve, alebo mrazivom tichu iste nechcete. Pokiaľ vás však ešte drží tá nepríjemnosť z neskorého leta, kedy ste sa urazili, lebo vás niekto kritizoval, doriešte si ju. Minulosť už nezmeníte, na to treba myslieť. S dotyčným si prejdite ešte raz tú nepríjemnosť a už to nechajte tak.

Peniaze a práca

V práci to vrie a vy sa neviete sústrediť? Dokonca môžu mať viaceré Zajace problém s príchodom načas do práce. Pritom je potrebné dobre si zorganizovať prácu, priniesť nové myšlienky a správne si načasovať i odpočinok po práci. V tomto mesiaci sa vám to asi podarí až tesne pred Vianocami a počas nich.

Zdravie

Zajace majú všeobecne chúlostivý žalúdok a žlčník. Ten je sídlom hnevu, ktorý vám vôbec neprosieva, lebo ste veľmi citliví i na zvýšenie hlasu. Bočte od nervóznych ľudí. Snažte sa v tomto mesiaci mať všetko dobre naplánované, aby ste nemali deficit spánku. Jedzte aspoň raz za deň teplú stravu, najlepšie doma uvarenú. V dnešnej dobe sa o to snažia mnohé závodné jedálne, aby si udržali stravníkov.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: