Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Adrianalin

Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na december - Koza

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Nuda vo vzťahu prináša odlúčenie. Preto si preventívne nachystajte bohatý spoločný program. Najlepšie pookrejete na nejakom koncerte, alebo aj veselohre v kine. Pokiaľ vás partner, alebo aj okolie v niečom skritizuje, prijmite to konštruktívne. Veď na každej kritike môže byť niečo pravdivé. Do 29. decembra vám však žiari šťastná hviezda v láske, na to nezabúdajte.

Peniaze a práca

V práci Kozy neznášajú stres, preto sa treba denne obrniť hneď ráno, aby ste nechytili zlé naladenie. Veci do práce si nachystajte večer pred spaním, aby ste v rannom zhone mali menej roboty. Finančne si asi celkom dobre stojíte, len netreba kupovať veci bez rozmyslu. Vtedy človek príde o dosť značnú sumu peňazí, ani nevie ako.

Zdravie

Umelecky nadané Kozy môžu použiť svoje schopnosti aj vtedy, ak sa necítia dobre na tele a hlavne na duši. Vygruntujte celý byt, poprestavujte nábytok. Zabudnete tým na svoje bolesti. Vyhýbajte sa prudkým pohybom a stresu, aby netrpela vaša citlivá slezina. V nej sa zhromažďujú aj staré krvinky, ktoré ona pomáha odviesť von z tela. Pokojná myseľ pomáha slezine a tým aj našej imunite.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: