Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na december - Koza

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Nuda vo vzťahu prináša odlúčenie. Preto si preventívne nachystajte bohatý spoločný program. Najlepšie pookrejete na nejakom koncerte, alebo aj veselohre v kine. Pokiaľ vás partner, alebo aj okolie v niečom skritizuje, prijmite to konštruktívne. Veď na každej kritike môže byť niečo pravdivé. Do 29. decembra vám však žiari šťastná hviezda v láske, na to nezabúdajte.

Peniaze a práca

V práci Kozy neznášajú stres, preto sa treba denne obrniť hneď ráno, aby ste nechytili zlé naladenie. Veci do práce si nachystajte večer pred spaním, aby ste v rannom zhone mali menej roboty. Finančne si asi celkom dobre stojíte, len netreba kupovať veci bez rozmyslu. Vtedy človek príde o dosť značnú sumu peňazí, ani nevie ako.

Zdravie

Umelecky nadané Kozy môžu použiť svoje schopnosti aj vtedy, ak sa necítia dobre na tele a hlavne na duši. Vygruntujte celý byt, poprestavujte nábytok. Zabudnete tým na svoje bolesti. Vyhýbajte sa prudkým pohybom a stresu, aby netrpela vaša citlivá slezina. V nej sa zhromažďujú aj staré krvinky, ktoré ona pomáha odviesť von z tela. Pokojná myseľ pomáha slezine a tým aj našej imunite.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: