Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Viktória

Viktória

Osobný kód 172

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na december - Kôň

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vaše vrtošivé srdce potrebuje občas liečbu pokojom. Teda, pokiaľ ste voľní a hľadáte niekoho nového k vianočnému stolu, dajte si do poriadku najprv seba. Inak by ste si pritiahli nestáleho partnera, s ktorým by bola síce zábava, ale nie nadlho. Ale ako sa vraví: Kto chce kam, pomôžme mu tam! Je to na vás ako sa zariadite.

Peniaze a práca

Aj u Koňov hrozí v tomto období, že nezvládnu vždy vysoké pracovné nasadenie a občas vybuchnú. Následne na to zabudnú, ale citlivejší a svedomití kolegovia na nepríjemný incident tak ľahko nezabudnú. Na to treba myslieť. Inak Kone skoro vždy vyhrajú nad protivníkom, alebo sa dopredu vyhnú prekážke, ak zacítia veľké nebezpečenstvo. Na peniaze máte čuch, tie si viete pritiahnuť.

Zdravie

Fyzická aktivita je veľmi dobrým ventilom na stres a vyplaví prebytočnú energiu Koňa. Preto sa nevyhýbajte pohybu, ani počas nepriaznivého počasia. Pri adrenalínových športoch si chráňte tvár maskou. Citlivé zuby si ošetrujte kvalitnou bio zubnou pastou a hryzkajte denne jablká, ktoré vám prospievajú.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: