Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Čínsky horoskop na december - Kôň

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Prvé dve tretiny decembra sú pre vás síce náročné, ale v láske by sa vám mohlo po prvej dekáde dariť. tento rok ste vo vzťahoch zažili toho dosť a možno ste zažili i bolestné rozchody. Všetko zlé je na niečo dobré, preto nezúfajte a cválajte smelo dopredu. Opatrní buďte na šteklivé myšlienky, ktoré budete chcieť zrealizovať. Tí, ktorí sú zadaní by sa mali toho úplne vyvarovať.

Peniaze a práca

Váš rýchly intelekt vám zaručuje, že sa viete obracať v každej situácii. Treba si však dať pozor, aby ste neinvestovali peniaze do niečoho nepremysleného. V tom ste, prepáčte, niekedy majstri. Najprv konáte a potom rozmýšľate, čo nie je v práci i pri finančníctve vhodné. Inak vám hrozia nejaké straty. Držte sa svojej práce a pomáhajte druhým až vtedy, ak sa budete cítiť silní. Urobte si poriadky v práci, vytrieďte staré veci a vyhoďte ich.

Zdravie

V decembri vás môže trápiť respiračné ochorenie. Pokiaľ si dáte pozor na dostatok spánku a zdravú stravu, uzdravíte sa rýchlo. Inak budete musieť siahnuť po liečbe, ktorá sa môže pretiahnuť i do Vianoc. Preto hneď na začiatku choroby si dajte vitamíny a živú stravu, čiže zeleninu a ovocie v dostatočnom množstve.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: