Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na december - Pes

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

December je pre vás mesiacom kolesa šťastia. Robte tak, aby ste dosiahli rovnováhu mysle, lebo to šťastie je vrtkavé a niekedy padne i obrazne povedané, nula. Pokiaľ by sa vám to stalo, aspoň si oddýchnete a budete mať čas na rozmýšľanie. Pri cestách do zahraničia si kúpte niečo pekné na seba i partnera.

Peniaze a práca

V práci asi pokračujete v zabehaných koľajach, lebo vy nemáte radi veľké zmeny. Pokiaľ nejaká nastane, prijmite ju. Jeden nikdy nevie, kde ho čaká šťastie a lepší kolektív. Ak ste v kolektíve vcelku spokojní, nezabudnite na spoločenské a predvianočné večierky a posedenia pri poháriku teplého grogu, alebo podľa vášho vkusu. Prídete na lepšie myšlienky a utužíte vzťahy.

Zdravie

Dajte pozor na závislosti, ktoré na nás číhajú na viacerých miestach. Berte ich ako výzvu, aby ste si pestovali pevnú vôľu. Možno budete pomáhať niekomu, kto takej veci prepadol. Psy potrebujú veľa spať a oddychovať, hlavne na prelome rokov. Doprajte si oddych v príjemnom prostredí. Ak pôjdete na cesty, doprajte si príjemné a čisté ubytovanie.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: