Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínsky horoskop na december - Pes

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto období môžete investovať aj do svojej krásy. Nemusí to byť oblečenie, možno si predplatíte permanentku do fitnes klubu, alebo pôjdete do kúpeľov. Verní Psi nie sú prelietaví, ale krv nie je voda. Pokiaľ ste zadaní, nedávajte sa na cestách dokopy s náhodnými nápadníkmi. Mohli by ste sa zapliesť do zbytočných problémov.

Peniaze a práca

V tomto období sa vám hlásia rôzne finančné aktivity a vy môžete zbohatnúť, ale aj prísť o peniaze. Aby sa tak nestalo, že skrachujete, treba byť praktickým. Chodievajte do obchodov so zoznamom a nekupujte veci na internete, ak ich veľmi nepotrebujete. Reklamné spoločnosti sa teraz snažia predať aj braky. Veď ich za to platia.

Zdravie

Pokiaľ sa vám nedarí na všetkých frontoch, neklesajte na duchu. Máte občas sklony k depresiám. Obklopte sa živšími farbami a prírodnou vôňou kvalitných éterických olejčekov. Pri ich aplikácii napríklad do kúpeľa, si ich najprv kvapnite a rozmiešajte v kokosovom oleji, aby ste nemali alergickú reakciu. Stačí na lyžicu trochu oleja a 7 kvapiek voňavého olejčeka.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: