Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na prosinec - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto období môžete investovať aj do svojej krásy. Nemusí to byť oblečenie, možno si predplatíte permanentku do fitnes klubu, alebo pôjdete do kúpeľov. Verní Psi nie sú prelietaví, ale krv nie je voda. Pokiaľ ste zadaní, nedávajte sa na cestách dokopy s náhodnými nápadníkmi. Mohli by ste sa zapliesť do zbytočných problémov.

Peniaze a práca

V tomto období sa vám hlásia rôzne finančné aktivity a vy môžete zbohatnúť, ale aj prísť o peniaze. Aby sa tak nestalo, že skrachujete, treba byť praktickým. Chodievajte do obchodov so zoznamom a nekupujte veci na internete, ak ich veľmi nepotrebujete. Reklamné spoločnosti sa teraz snažia predať aj braky. Veď ich za to platia.

Zdravie

Pokiaľ sa vám nedarí na všetkých frontoch, neklesajte na duchu. Máte občas sklony k depresiám. Obklopte sa živšími farbami a prírodnou vôňou kvalitných éterických olejčekov. Pri ich aplikácii napríklad do kúpeľa, si ich najprv kvapnite a rozmiešajte v kokosovom oleji, aby ste nemali alergickú reakciu. Stačí na lyžicu trochu oleja a 7 kvapiek voňavého olejčeka.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: