Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínský horoskop na prosinec - Zajíc

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Do dvoch tretín decembra sa zdržte nepríjemnej kritiky svojich blízkych, hoci to vo vás bude vrieť. Prežiť Vianoce v hneve, alebo mrazivom tichu iste nechcete. Pokiaľ vás však ešte drží tá nepríjemnosť z neskorého leta, kedy ste sa urazili, lebo vás niekto kritizoval, doriešte si ju. Minulosť už nezmeníte, na to treba myslieť. S dotyčným si prejdite ešte raz tú nepríjemnosť a už to nechajte tak.

Peniaze a práca

V práci to vrie a vy sa neviete sústrediť? Dokonca môžu mať viaceré Zajace problém s príchodom načas do práce. Pritom je potrebné dobre si zorganizovať prácu, priniesť nové myšlienky a správne si načasovať i odpočinok po práci. V tomto mesiaci sa vám to asi podarí až tesne pred Vianocami a počas nich.

Zdravie

Zajace majú všeobecne chúlostivý žalúdok a žlčník. Ten je sídlom hnevu, ktorý vám vôbec neprosieva, lebo ste veľmi citliví i na zvýšenie hlasu. Bočte od nervóznych ľudí. Snažte sa v tomto mesiaci mať všetko dobre naplánované, aby ste nemali deficit spánku. Jedzte aspoň raz za deň teplú stravu, najlepšie doma uvarenú. V dnešnej dobe sa o to snažia mnohé závodné jedálne, aby si udržali stravníkov.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: