Výklad karet a spirituální poradenství

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínský horoskop na prosinec - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Prasatám teraz kvitne v láske červená ružička lásky. Venujte sa preto svojmu partnerovi, doprajte si dostatok spoločných chvíľ. Odbehnite si aj do skrášľovacieho salónu, aby ste sa dobre cítili sami so sebou. Voľní by sa mali poobzerať naokolo, či sa niekto nenájde, kto je na tom podobne ako vy. Kto hľadá, určite nájde!

Peniaze a práca

Ste materialisticky založení, čo však nie je na škodu pre vašich milovaných, s ktorými sa radi podelíte o to, čo máte. Preto sa teraz snažíte čo najviac zarobiť. Nadriadení sú iste s vami spokojní. Kto z vás má pod sebou nejakých ľudí, ten však asi nebude štedro míňať. Vaši podriadení neprídu aj tak naprázdno. Iste im doprajete krásny vianočný večierok i s dobrým pohostením.

Zdravie

Vy si radi zapapkáte, preto sa počas adventu kroťte, aby ste si aspoň na Vianoce si dopriali jedla do sýtosti. Opatrne však s alkoholom, aby ste neprekročili tú správnu mieru. V tom máte slabosť. Citliví ste na slabiny, preto si dávajte pozor pri športe, aby ste si túto časť tela nezranili. To však nevylučuje vašu snahu o šport. Prospeje vám!

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: