Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Čínsky horoskop na december - Tiger

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Máte radi slobodu a tej sa vám teraz nedostáva v takom množstve ako by ste chceli? Vydržte, koncom mesiaca bude na to priestoru dosť. Teraz doma sekajte dobrotu a venujte sa prípravám na Vianoce. Možno sa vám aspoň s časti podarí presadiť avantgardnú výzdobu stromčeka, pokiaľ však nemáte doma silnú Opicu.

Peniaze a práca

V zamestnaní by ste mali mať teraz celkom plodné obdobie. Treba si dať pozor na to, aby ste pri ľuďoch, ktorí vás dobre nepoznajú, nepreskočili hneď rôzne potrebné formality. Tie sú na mieste, hoci vám samotným ide o správnu vec a vy si myslíte, že nimi strácate čas. Vaše sklony k výbuchom si kompenzujte športovými prestávkami.

Zdravie

Príroda, v ktorej často nachádzate zdroj pokoja, sa uložila na spánok. Pokiaľ potrebujete oddych, pre vás bude asi aktívny, inak to u Tigrov nejde. Doprajte si na záver roka pobyt v horách na lyžovačke, alebo choďte aspoň počas víkendov do lesa na malú túru. Citlivé ramená potrebujú každý deň cvik. Dávajte si častejšie obe ruky hore. Pomáha to jemne masírovať aj vnútorné orgány.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: