Čínsky horoskop na december - Potkan

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto čase by vás mala obklopovať láska, len si treba dať pozor, aby ste sa príliš neangažovali v práci. Vtedy by ste mohli zabudnúť chvíľami na rodinné vzťahy, čo by vám neodpustil hlavne Kôň, s ktorým ste v opozícii. Pokiaľ je to váš prípad, naučte sa navzájom počúvať jeden druhého. Koncom mesiaca si skúste zmeniť účes, alebo si kúpte nové oblečenie.

Peniaze a práca

V práci si teraz dajte pozor na súperenie medzi kolegami. Vyťahovanie pred šéfom sa tiež neoplatí, navalil by na vás ešte viacej roboty. Hoci vy sa práce nebojíte, ale mali by ste dojem, že vás využíva. Pokiaľ ste už niečo podobné zažili v minulosti, dokonca to nebol len dojem ale fakt, vy určite nájdete spôsob, ako z toho vykľučkovať.

Zdravie

Pokiaľ vás zastihnú bežné choroby, stavte na prírodnú liečbu. Niekedy je dobre pátrať i po duchovnej príčine chorôb. Hoci ste často vo veľkom pracovnom nasadení práve koncom kalendárneho roka, schúľte sa aspoň počas víkendov do klbka a užívajte si oddych. Sme súčasťou prírody, ktorá sa už uložila na zimný spánok. Pre naše telo začala biologická zima už v novembri.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: