Veštec Krištof

Veštec Krištof
kód 166
Na určité veci stačí cit, o ktorom sa hovorí aj ako o šiestom zmysle. Odhalím vám proroctvá, ktoré vás nasmerujú a môžu pomôcť.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Partnerské problémy
Veštecké techniky: Veštenie z kariet, práca s energiami a kyvadlom, psychomágia
Znamenie: Rak
Prax: 31 rokov
Hodnotenie: (15 hodnotení)

O mne

Už v detstve som mával rôzne vízie a sny, ktoré som si nevedel vysvetliť a zdôvodniť. Dostával som sa do rôznych situácií, ktoré keď už prebiehali, mal som pocit, akoby som ich už raz bol prežil.

Nevedel som si to vysvetliť, no neskôr, keď sa mi to opakovalo, mal som dojem, akoby sa mi presne táto situácia bola už v minulosti prisnila.

Pochopil som, že zrejme je to nejaká danosť, ktorú by som mal využiť. Postupne som sa začal stretávať s ľuďmi, ktorí ma na mojej ceste k vývoju osobnosti sprevádzali a posúvali ďalej.

Začal som intenzívnejšie študovať rôzne oblasti ezoteriky, skúmať princípy a rôzne techniky veštenia. Najviac sa mi darilo prijímať odkaz kariet, začali so mnou komunikovať kyvadlo a virguľa.

Vtedy som už bol presvedčený, že sú veľmi zvláštne veci medzi nebom a zemou, ktoré fungujú bez toho, aby som k nim potreboval nejaké racionálne vysvetlenie.

Považujem to za rovnakú prirodzenosť, ako napríklad používanie mobilného telefónu. Len málo ľudí vie vysvetliť, ako taký mobil funguje, ale napriek tomu nikto nepochybuje o tom, že sa cez také zariadenie môžeme rozprávať s človekom, ktorý je hoci na opačnom konci planéty.

Na určité veci stačí cit, o ktorom sa hovorí aj šiesty zmysel. A ten funguje obdobne ako pri základných ľudských potrebách. Ak niekomu poviem nejaké proroctvo, často sa ma ľudia pýtajú, ako to môžem vedieť.

Často používam obľúbenú odpoveď - ak je niekto smädný alebo hladný, tiež sa ho nikto nespýta: “Odkiaľ to môžeš vedieť, že si smädný alebo hladný?” Je to proste forma pocitu, ale priznám sa, ani tento pocit by som nevedel opísať niekomu, hoci aspoň zdôvodniť sa dá.

Venujem sa aj tejto téme:

Recenzie zákazníkov

 1. Veštec Krištof
  Vaše hodnotenie:
 2. Iveta - 5.7.2019

  Je to príjemný pán, potvrdil mi všetko, čo som predpokladala a pevne verím, že ma už naozaj čaká len dobré obdobie, teda aj mojim pričinením... a zasvätil ma aj do problémov mojich blízkych, kde verím, že im pomôžem aj ja trochu dobre mienenými radami. Ešte raz vďaka.

 3. BOHUMILA - 17.2.2018

  Pán Krištof dakujem za vašu odpoved trošku som sa upokojila išla z vás nesmierne dobrá upokojujuca energia pekny zvyšok dna

 4. Mary1212 - 7.9.2016

  Pán Krištof je užasná bytosť, jeho slová boli veľmi pravdivé,páčila sa mi jeho uprimnosť, jeho názor obvzlášť. Viem že vždy sa možem spolahnuť, ak sa niečo vyskytne. Ďakujem veľmi pekne.

 5. Mary1212 - 18.4.2016

  Ešte raz ďakujem pán Krištof, všetko ste do bodky vystihli a aj ste mi poradili. Určite sa ešte niekedy ozvem, ste obdivuhodný človek.Pekný deň, Mária.

 6. Deny55 - 14.1.2016

  Moja skúsenosť je telefonická. Zaujímal ma môj súčasný vzťah , ktorý síce popísal správne , avšak otázku lásky zodpovedal dosť všeobecne a nič konkrétne mi nepovedal. Ako priateľ na telefón , ktorý si Vás vypočuje , poradí je dobrý , avšak nie som si práve istá , či jeho práca Vám dokáže nahliadnúť do budúcna.

 7. kelinka - 23.11.2015

  Dnes som volala s pánom Krištofom. Mal veľmi príjemný hlas. Povedal mi veci, o ktorých nemohol vôbec vedieť. Bola som prekvapená, ako presne pomenoval niektoré veci úplne dopodrobna. Hovoril so mnou priamo a nevyhýbal sa žiadnej mojej odpovede. Ďakujem mu.

 8. dapalk - 9.3.2014

  Veľmi príjemný rozhovor,už len čakať na naplnenie predpovede.Ďakujem.Prajem veľa šťastia.

 9. teca - 30.7.2013

  S pánom Krištofom som telefonovala dnes a mám z telefonátu veľmi dobrý pocit. Nesnažil sa zahmlievať, povedal všetko tak, ako to videl. Budem trpezlivo čakať, dal mi nádej a vieru. Ďakujem!

 10. lazhaela - 10.6.2013

  no som vážne ohromená...potvrdil mi všetky moje pocity..veľké ĎAKUJEM

 11. 1Elizabeth1 - 26.5.2013

  Pán Krištof je fakt skvelý. Všetko čo povedal sa splnilo. A už volám iba jemu.

 12. tahana - 13.4.2013

  S Krištofom som telefonovala asi pred dvoma dňami a dosť mi otvoril oči, hovoril konkrétne a rozumne ohľadne jedného muža, ktorý mi už dlho pletie hlavu :) Charakterizoval ho veľmi presne, čo to je za donchuana. Ďakujem ti Krištof! Otvoril si mi oči! A ja sprostá som do neho zamilovaná! Ešte raz díky Krištof!

 13. jenny-fer - 15.8.2012

  Veštec Krištof je velmi milý a pozorný pán, veľmi dobre mi poradil na konkretne otazky, a všetky veci presne sedeli, na predpovede si ešte počkam či vyjdu ale verim že ano. Najviac sa mi páči, že povedal narovinu pravdu z kariet plus svoj subjektívny názor a odhalil aj jeden podvod na ktory som naletela a fakt mal pravdu. odporúčam. :)

 14. yvoonne - 20.4.2012

  Musím priznať, že pôvodne som voči takýmto predpovediam veľkú dôveru nemala. Pán Krištof ma však trochu zaskočil tým, na čo ma upozornil. Mala som pocit, že ma pozná viac, než ja samu seba. Ešte väčšie prekvapenie pre mňa bolo, keď sa o pár týšdňov jeho slová začali napĺňať a splnili sa do bodky.

 15. evaml - 14.1.2011

  Pan Kristof je velmi prijemny pan s velmi prijemnym hlasom.Hovoril mi take veci,ze som otvarala usta,aku pravdu mal.Skusala som viacero vestcov,ale ku panovi Kristofovi sa stale vraciam,lebo mu verim asi najviac ;)Odporucam ;)

 16. Lesie - 26.5.2010

  Po prvom telefonáte s pánom Krištofom sa veľa vecí zmenilo. Pomohol mi, poradil a musela som veľa vecí zmeniť, aj ked to bolo ťažké. Ale teraz je všetko v poriadku a na najlepšej ceste. Ďakujem