Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Věštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Čínský horoskop na duben 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na duben

Dve tretiny apríla vládne podľa čínskeho horoskopu akčný Drak. Ten sa nezaoberá veľmi detailmi a následkami svojho správania, čo môže prísť do sporu s vládcom roka, citlivým Zajacom, ktorý dbá na diplomaciu a neznáša konflikty. Po nove 20.4. prevezme vládu mesiaca múdry Had, ktorý prináša kvalitu a chuť sa zdokonaľovať.

Chráňte si svoj domov, ale nezabudnite i na stretnutia s priateľmi a rodinou. Nezabúdajte na humor, ktorý je korením života. Tešme sa zo slnečných dní, ale nezavrhujme aj tie daždivé. Všeobecne sa netreba na nič upínať, dovoliť svojim blízkym voľnosť v tej správnej miere, aby nikto nestrádal.

Jar volá na vychádzky do prírody a do práce v záhradách. Pohybujte sa čo najviac vonku, veď sme sa dosť nasedeli počas zimy. Jarná príroda podporuje našu kreativitu, pomáha nám jemne a prirodzene sa meniť k lepšiemu.

Zdravie

Snažte sa byť nad vecou, ak vás niečo trápi, lebo záťaž na psychiku sa odrazí i na fyzickom tele. Nejedzte potraviny, ktoré sú ťažko kombinovateľné. Veľa o tom hovorí systém delenej stravy, ale to si každý zistí sám, ktoré jedlá a ich kombinácie mu nerobia dobre.

V apríli je najviac ohrozená pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Alergici, ktorí na jar dosť trpia, by mali vedieť, že si tento orgán majú tiež chrániť, hoci výsledky pečeňových testov majú v poriadku. Pečeň je orgán, ktorý sa dokáže regenerovať, ale nie donekonečna. Pečeň má rada horčiny.

Vhodné je piť čaj z čerstvých púpavových listov, alebo užívať pestrec mariánsky. Nič zlé neurobíte, ak si natrháte čerstvú žihľavu, ktorá má čistiace účinky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: