Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Více »

Další kartářky online

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na duben 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na duben

Pomaly sme si zvykli na Rok kovového Byvola. Tomuto veľkému a húževnatému zvieraťu dáva živel kov schopnosť lepšej komunikácie, verbálnej i neverbálnej. Z vlastných skúseností by sme už mali vedieť, že to nemusí vždy znamenať pozitívny vplyv na ľudí.

Existuje dobro, ale bohužiaľ aj zlo. Treba si dať pozor, aby ste nepodľahli planým sľubom politikov, obchodníkov i ostatných jedincov, ktorí pracujú s ľuďmi. Sú školenými odborníkmi, alebo sú to jednoducho ľudia, ktorí radi manipulujú s ostatnými vo svoj prospech. Preto si treba vždy dobre rozmyslieť svoje kroky. Presne tak, ako to robí Byvol. Svoju prácu i ostatné dôležité činnosti si dobre naplánujte, aby vás nik nezaskočil nepripravených. Nezabúdajte na svoje minulé chyby a pošmyknutia. Poučte sa z nich.

Do 5. apríla bude mesačným zvieracím vládcom vodný Zajac. Zjemní a snáď nám v tejto situácii aj zlepší naše veľkonočné sviatky a združí rodinu do harmonického celku. Následne prevezme vládu mesiaca vodný Tiger. Ten má tendencie k nepremysleným konaniam a je rebelom. Môže tak rozbúriť vodné toky, ale aj city ľudí.

Na všetko však existuje liek, ktorý môžeme získať zadarmo, len treba prekonať lenivosť a strach. Príroda otvára na jar svoju náruč. Chodievajte na dlhšie prechádzky do našich krásnych lesov. Nechajte si tam liečiť dušu i telo.

Pozorne a citlivo počúvajte a vnímajte, čo vám hovorí vaša intuícia, ale aj naznačuje v obrazoch vaše okolie. Jednajte uvážene, nenechajte sa zmanipulovať neprajníkmi i davom. Buďte sami sebou!

Zdravie

Hoci čítate čínsky horoskop, musíme ho prispôsobiť i na naše zvyky, sviatky i obyčaje. Doprajte si počas Veľkej noci vaše obľúbené pochúťky, ale je tu háčik. Ročný vládca Byvol má rád veľa dobrého jedla a rád si užíva. Treba myslieť na to, že podľa čínskej medicíny je v apríli najviac namáhaná pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Preto sa držte rady: Menej hádok a viacej prechádzok!

Skúste aj namiesto mastných a vyprážaných jedál jesť viac duseného mäsa a blanšírovanej zeleniny. Namiesto sladkostí si doprajte ovocie.

Pečeň je síce orgán, ktorý sa dokáže zázračne zregenerovať, ale tiež nie donekonečna…

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: