Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na duben - Pes

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Z väčšej časti apríla si budete asi namýšľať, že ľudia sa spolčili proti vám. Nemusí to tak byť, ale ak sa už vyskytne nejaký vzťahový problém, pripomeňte si, že každý škandál trvá len tri dni, potom nastúpi na scénu iný. Práve počas tých nepríjemností, ktoré vás možno postretnú, sa presvedčíte, kto je ozajstným priateľom.

Peniaze a práca

V práci sa môže objaviť nejaký problém z minulosti. Môže ísť o nejaké spisy, účty alebo spor medzi kolegami, ktorý sa nedoriešil. Pokiaľ ste v práve, držte sa svojho názoru. Psi bývajú väčšinou čestní a nemajú vo zvyku chodiť ako sa vraví hovorovo „poza bučky“.  Držte sa preto svojich zásad a obídete dobre i v tejto záležitosti.

Zdravie

Pes má rád pohyb a hry, preto by ste nemali mať problém pravidelne športovať. Je tu však háčik, tá činnosť vás musí baviť, inak vám neprospeje. Vy by ste pokračovali možno kvôli priateľom, ale vo vnútri by vás to žralo. Preto sa naučte asertívne povedať nie! Ďalej sa treba vyvarovať kritiky a myslenia, že len vy viete urobiť všetko najlepšie. Oslabilo by vás to a tu je už len krok ku chorobe.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: