Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Klara

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Čínský horoskop na duben - Pes

Měsíční horoskop 2021

Vzťahy a krása

Vaša schopnosť, ľudovo povedané, vyňuchať zlé stránky na druhých, bude do polovice mesiaca trochu zastretá. Keďže čert nikdy nespí, môžu sa okolo vás začať rojiť jedinci, ktorí by vás a vašu silu i schopnosti radi zneužili vo svoj prospech. Napríklad začnú vám najprv lichotiť, aby si vás opantali. Spoliehajte sa preto na minulé skúsenosti, pokým nezačnete byť znova samými sebou. 

Peniaze a práca

V mladosti potrebujú Psy veľa hravosti a vôbec spoznávať ako chutí život. Presne ako šteniatka. Nevyčítajte si preto, že nemáte našetrené ako druhí. Vy ich dobehnete, ale nesmiete byť veľmi dôverčiví a verní zlému pánovi! Postavte sa pevnými nohami na zem a sledujte konanie iných. Vaša spravodlivosť a zodpovednosť určite prinesie dobré výsledky aj v tomto mesiaci. Pomaly, ale isto vám budú pribúdať peniaze na účte. Je to bez záruky, ale máte šancu aj na výhru.

Zdravie

Potrebujete sa udržiavať v dobrej nálade. Slnečné dni, ktorých je už v apríli dostatok, vám to len vylepšujú. Pokiaľ ste v minulosti mali nejaké horšie výsledky v rozbore krvi, radšej ich nepodceňujte. Cholesterol a cukor ľahko znížite obmedzením sladkých a mastných jedál. Háčik je v tom, že to treba dodržiavať dlhodobo…

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: