Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínský horoskop na duben - Opice

Měsíční horoskop 2021

Vzťahy a krása

V prvej polovici apríla si ozaj budujte svoje vzťahy, aby ste si urobili dobré meno. Potom asi sami za seba nebudete ručiť. Myslím to trochu nadnesene, ale ak vás potom chytí váš opičí „rapel“, kedy nepoznáte pravidlá a zákony, tak vás zastaví málokto. Možno to trochu zvládne Potkan a Drak. 

Peniaze a práca

Keďže vás práca musí baviť, aby ste v nej vôbec vydržali, zariaďte sa podľa toho. Aj v tej najatraktívnejšej práci však bývajú monotónne činnosti. Pokiaľ na ne nemáte iného spolupracovníka, respektíve si nemôžete dovoliť ho zaplatiť, nájdite si na nej niečo, čo vás zaujme. Niektoré činnosti si môžete aj vymeniť. Napríklad, ak vás nebaví upratovanie, ponúknite sa kolegyni, že jej za to povarujete deti. Pomôže vám humor a dobrá hudba. 

Zdravie

Zdravotne by ste si mali v tomto mesiaci polepšiť. Zvýšenie vašej kondície podporíte pravidelnou pešou chôdzou a cvičením. Tentokrát by vás to malo aj baviť a o to u vás ide. Možno zmeníte niečo na svojej vizáži a potešíte tak seba i svojho partnera. Tieto veci začnite v prvej polovici mesiaca, potom už len choďte po zabehaných chodníčkoch.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: