Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Čínský horoskop na duben - Kohout

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

V milostných vzťahoch si Kohúti budú teraz asi riešiť svoju sexualitu a mladší aj plodenie detí. Treba si dať pozor, aby ste boli dobre emocionálne naladení, ak budete riešiť niečo vážnejšie. Vtedy viete reagovať múdro a ľudia vás uznávajú, chvália a pýtajú si od vás radu. Voľní Kohúti môžu byť v týchto aprílových dňoch zasiahnutí amorovým šípom.

Peniaze a práca

Kohúti sú pracovití dokonca tak, že si berú nejakú činnosť i na dovolenku. Hlava a ruky musia byť zamestnané vždy! V apríli sa môže Kohútom znenazdajky naskytnúť šanca na dobrú prácu, ale bude sa treba rozhodnúť rýchlo. Hoci to na prvý pohľad nevyzerá, Kohút je dosť konzervatívny a môže mať s tým nakoniec problém. Preto sa treba obklopiť ľuďmi, ktorí vás povzbudia a poradia vám.

Zdravie

Kohúti sa potrebujú vyspať, ale pre množstvo práce, ktorou sa vždy obklopia, to niekedy nestihnú. Urobte si preto pracovný plán tak, aby ste nezanedbávali svoje telo a nemuseli svoje nervy obaľovať v jedle. Pokiaľ si svoj rozvrh dňa urobíte pestrofarebne, bude sa vám ľahšie plniť. Obklopte sa doma peknými farbami.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: