Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Klara

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na duben - Koza

Měsíční horoskop 2021

Vzťahy a krása

Tento mesiac budete skúšané trpezlivosťou. Vaša schopnosť neuveriteľne vnímať krásu a pre ňu aj žiť, je krásnou cestou. Občas sa však treba postaviť pevnými nohami na zem a urobiť niečo aj pre druhých. Vyvarujte sa však stretávaniu sa s ľuďmi, o ktorých viete, že vás oberajú o životne dôležitú energiu. Vy sa potom bránite fňukaním a opúšťaním sa. To vám však nepristane! Ste nositeľkami krásy, citu a jemnosti! 

Peniaze a práca

Tento mesiac to v práci vrie a vy niekedy neviete kam z konopí. Zapojte preto do každodenných činností svoju vôľu, ktorú budete posilňovať rôznymi cvičeniami. Kozy by mali svoj šiesty zmysel pre krásu využívať i v práci. Obklopte sa príjemnými vecami. Pokiaľ jazdíte v aute, dajte si do neho nejakú peknú vec, ktorá vás bude povzbudzovať, už len keď sa na ňu pozriete. Dobrú úlohu vám urobí aj pravý a kvalitný aromatický olejček v peknej fľaštičke. 

Zdravie

Zdravotné problémy, ktoré by mohli u vás nastať (a to nielen u vás), budú mať prevažne prechodný ráz. Preto nie je dôvod na hystériu. Práve tou by ste si privodili väčšie zdravotné problémy. Potrebujete sa jej zabaviť. Chýba vám to už ako soľ do jedla. Po troche, ale bez nej guláš nechutí. Cestičku k potešeniu tela i duše si iste nájdete aj v tejto dobe. 

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: