Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na duben - Koza

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Pokiaľ sú Kozy v pohode, vyžarujú pozitívnu energiu a priťahujú k sebe ľudí. Toto si zapamätajte, ak vás začne chytať výbuch emócií. Vy potrebujete niekoho, na koho sa môžete oprieť. Pokiaľ máte takého partnera, tak si ho vážte a trochu zľavte z vašich požiadaviek. Voľné Kozy môžu v apríli stretnúť niekoho, kto bude o niečo starší ako ony, alebo bude zastávať vyššie miesto.

Peniaze a práca

Kto pracuje na poli umenia, módy a kozmetiky môže mať zo začiatku problémy, ale tie ho posunú vyššie. Kozy, ktoré hľadajú nové zamestnanie, tie by sa mohli uplatniť v dizajne, obchode s odevmi, ale aj v grafike. Je to možné, že koncom mesiaca už budete na novom mieste. Vydržte tam, hoci sa vám po prvých dňoch nebude práca páčiť. Začiatky sú často ťažké.

Zdravie

Pokiaľ striedate prácu s relaxom, mali by ste túto jar prežiť v celkom dobrej kondícii. Obkopte sa peknými vecami, lebo Kozy sa potrebujú pozerať na krásu neustále. Inak chradnú. Jar je ako stvorená na potulky prírodou, kde Koza nasýti svoju dušu krásou. Získa tým aj lepšiu kondíciu. Tak sa dá povedať, že bude aj vlk sýty a ovca celá!

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: