Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na apríl - Koza

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Pokiaľ sú Kozy v pohode, vyžarujú pozitívnu energiu a priťahujú k sebe ľudí. Toto si zapamätajte, ak vás začne chytať výbuch emócií. Vy potrebujete niekoho, na koho sa môžete oprieť. Pokiaľ máte takého partnera, tak si ho vážte a trochu zľavte z vašich požiadaviek. Voľné Kozy môžu v apríli stretnúť niekoho, kto bude o niečo starší ako ony, alebo bude zastávať vyššie miesto.

Peniaze a práca

Kto pracuje na poli umenia, módy a kozmetiky môže mať zo začiatku problémy, ale tie ho posunú vyššie. Kozy, ktoré hľadajú nové zamestnanie, tie by sa mohli uplatniť v dizajne, obchode s odevmi, ale aj v grafike. Je to možné, že koncom mesiaca už budete na novom mieste. Vydržte tam, hoci sa vám po prvých dňoch nebude práca páčiť. Začiatky sú často ťažké.

Zdravie

Pokiaľ striedate prácu s relaxom, mali by ste túto jar prežiť v celkom dobrej kondícii. Obkopte sa peknými vecami, lebo Kozy sa potrebujú pozerať na krásu neustále. Inak chradnú. Jar je ako stvorená na potulky prírodou, kde Koza nasýti svoju dušu krásou. Získa tým aj lepšiu kondíciu. Tak sa dá povedať, že bude aj vlk sýty a ovca celá!

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: