Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Had

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Vaše vzťahy s ľuďmi by sa mali dať v priebehu toho roka do poriadku. Veľká šanca na to bude koncom apríla. Treba si však dať pozor aby ste boli dostatočne zodpovední a hoci len chvíľkovo nepodľahli nezdravému egoizmu. Vaši milovaní by vám to neskôr vyčítali. Voľní sa môžu ku koncu mesiaca nečakane zoznámiť s niekým, kto bude pre nich viac ako len zaujímavý.

Peniaze a práca

Mnohých Hadov čaká povýšenie, ktoré vlastne ani nečakajú. Tento mesiac sa však nedajte stiahnuť do nejakých neznámych obchodov. Všetko si dobre preverte, pokým podpíšete nejakú zmluvu. Šanca na lepšie nakupovanie i obchodovanie príde v poslednej tretine apríla. Hady nemajú problém vyčkávať, takže nie je žiaden problém. Robte vždy len jednu činnosť, aby ste boli dobre sústredení na prácu.

Zdravie

Mesiac apríl vás upozorňuje, aby ste skoncovali so zlozvykmi. Týka sa to hlavne tých Hadov, ktorí sú workoholici a nedoprajú si pravidelnú stravu. Hladovanie počas dňa a následné večerné vyjedanie chladničky je nezdravé. Preto si vždy večer nachystajte jedlo do práce, pokiaľ sa nestravujete v závodnej jedálni.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: