Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínsky horoskop na apríl - Had

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

V prvej polovici mesiaca si treba uvedomiť starú známu pravdu, že nikto nie je dokonalý, teda ani Had. Doprajte si dostatok času na oddych i pozorovanie skúsenejších ľudí od vás. Ani oni nie sú dokonalí, ale prežili to, čo vy potrebujete úspešne stráviť a vyriešiť. Aj pre vás platí, aby ste si už konečne doriešili minulosť vo vzťahoch, ktoré škrípali. Vstanete potom a vyletíte do výšav ako bájny vták Fénix.

Peniaze a práca

Moderný názov povolania kouč, ktoré existovalo aj v minulosti, má veľa zrodencov v znamení Hada. Máte mnohé prednosti, ako vrodenú múdrosť a vycibrený intelekt. Vy jednoducho viete ako na to, aby bolo lepšie. Preto sa netreba miešať medzi tých, ktorí chcú expandovať rýchlo a bez rozmyslu. V tomto čase môžete však svoj kariérny postup zmraziť, ak nebudete diplomatom a nepriznáte si, že aj vy sa môžete niekedy pomýliť. 

Zdravie

Hadovi vždy záležalo na tom, ako vyzerá. Dokonalá a súmerná postava ich prezrádza, že sú Hadmi. Preto je medzi nimi málo veľmi obéznych ľudí. Ak sú, tak majú hodinu a mesiac narodenia možno v Byvolovi alebo v Prasati, či iných znameniach, ktoré rady papkajú. Tento mesiac si dajte pozor, aby ste sa nenechali vyviesť z miery. Vaša psychika je často veľmi zraniteľná.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: