Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínsky horoskop na apríl - Kôň

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Prvá polovica mesiaca bude pre vás v znamení spoločenského diania, hoci to teraz na prvý pohľad vyzerá nemožné. Vy si vždy nájdete tú správnu cestu k priateľom, aby ste ich potešili. Je to recipročné, lebo priatelia od vás nevyžadujú veľkú viazanosť a doprajú vám dostatok slobody prejavu i voľnosti. K životu potrebujete ako soľ aj každodennú radosť a tú vám poskytne aj umenie.

Peniaze a práca

Prvé dni v apríli si dajte pozor, aby vás niekto neoblafol práve vašimi zbraňami. Jednou z nich je ľstivosť. Buďte obozretní a priznajte si, že neviete všetko. Šikovný Kôň si však vždy poradí. Potrebujete niekoho, kto sa bude starať o vaše financie a nastolí v práci systém. Vy sa budete starať o pestrosť a dobré nápady. Situácia, ktorá ešte pretrváva, pôsobí na niektorých Koňov depresívne. Vedzte, že vy nesmiete upadnúť do nečinnosti! 

Zdravie

Tento mesiac viac oddychujte a nepodceňujte príznaky chorôb. Hlavne sa zamerajte na tie, ktoré ste mali už aj v minulosti. Neznamená to, že vám tu niekto chce naznačiť, že ste viac náchylní na choroby ako iné znamenia. Vy sa totiž tak vášnivo púšťate do niektorých vecí, že potom zabúdate na svoje zdravie. Nečinnosť vám však tiež neprospieva. Chodievajte viac do prírody, meditujte a trebárs cvičte jógu. 

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: