Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínsky horoskop na apríl - Pes

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Vaša schopnosť, ľudovo povedané, vyňuchať zlé stránky na druhých, bude do polovice mesiaca trochu zastretá. Keďže čert nikdy nespí, môžu sa okolo vás začať rojiť jedinci, ktorí by vás a vašu silu i schopnosti radi zneužili vo svoj prospech. Napríklad začnú vám najprv lichotiť, aby si vás opantali. Spoliehajte sa preto na minulé skúsenosti, pokým nezačnete byť znova samými sebou. 

Peniaze a práca

V mladosti potrebujú Psy veľa hravosti a vôbec spoznávať ako chutí život. Presne ako šteniatka. Nevyčítajte si preto, že nemáte našetrené ako druhí. Vy ich dobehnete, ale nesmiete byť veľmi dôverčiví a verní zlému pánovi! Postavte sa pevnými nohami na zem a sledujte konanie iných. Vaša spravodlivosť a zodpovednosť určite prinesie dobré výsledky aj v tomto mesiaci. Pomaly, ale isto vám budú pribúdať peniaze na účte. Je to bez záruky, ale máte šancu aj na výhru.

Zdravie

Potrebujete sa udržiavať v dobrej nálade. Slnečné dni, ktorých je už v apríli dostatok, vám to len vylepšujú. Pokiaľ ste v minulosti mali nejaké horšie výsledky v rozbore krvi, radšej ich nepodceňujte. Cholesterol a cukor ľahko znížite obmedzením sladkých a mastných jedál. Háčik je v tom, že to treba dodržiavať dlhodobo…

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: