Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zdena

Zdena

Pokiaľ vás trápi akýkoľvek problém, som tu vždy pre vás. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na apríl - Potkan

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Pokiaľ ostanete samými sebou a zároveň sa budete snažiť to isté tolerovať aj partnerovi, môžete prežiť pekný a šťastný mesiac. Máte celkom dobré podmienky na tvorbu. Či už bude umelecká tým, že namaľujete obraz, alebo vytvoríte trebárs pekné hriadky na záhrade, či pretvoríte bývanie, to je už na vás. Nerobte však nič nasilu, nové veci by vás mali v prvom rade tešiť.

Peniaze a práca

Vydajte sa po osvedčených chodníčkoch, ktoré máte zaužívané. Počas novu môžete prísť na nové myšlienky, ktoré si však treba zapísať. Ste chytrí, viete šetriť a starostlivo narábať s financiami. V práci si dajte pozor, aby ste ku koncu mesiaca nepodľahli opozične naladeným kolegom. Budú vás chcieť "nachytať na hruškách", no vy im to s veľkou pravdepodobnosťou asi ani nedovolíte. Prečo? Lebo na tie "hrušky" predvídavo ani nepôjdete.

Zdravie

Vy sa dosť oslabíte na tele i duchu, ak sa neviete rozhodnúť, ktorou cestou treba ísť. Hlavne, ak sa vám do cesty postaví nepredvídateľná prekážka. Takou môže byť aj choroba. Ste dosť inteligentní na to, aby ste už spoznali, že nemoc prichádza vtedy, ak robíme niečo nesprávne. Zdravotné aspekty sú však na tento mesiac pre vás viac ako dobré!

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: