Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Kohút

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Vo vzťahoch sa vám otvárajú oči, preto sa neskrývajte pred pravdou a pred minulosťou. Karmicky si ju treba poriadne vyriešiť v prvej polovici mesiaca. Urobte už poslednú bodku, ak sa nechcete celé mesiace znovu zamotávať do detailov z minulosti. Najlepšie bude, ak ju urobíte po nove, ktorý bude 12.4. Napíšte si na papier, čo chcete odstrániť z mysle. Potom to spáľte v plameni sviečky, alebo niekde na ohnisku v prírode. 

Peniaze a práca

V práci potrebujete ocenenie, a to nielen finančné, ale aj vo forme pochvaly. Šikovnosť a schopnosť preniknúť k jadru veci vám dáva šancu mať vždy peniaze nielen na živobytie, ale aj na parádu. Musíte však mať to svoje korenie - ocenenie, ktoré vám dajú spolupracovníci. Inak sa začnete chváliť a ako vieme, samochvála smrdí. Dajte si pozor, aby ste sa teraz na jar nevyčerpali už len tým, že chcete byť za každú cenu najlepší. 

Zdravie

V tomto mesiaci sa zamerajte na svoju vizáž, hlavne na vlasy. Pokiaľ s nimi nie ste spokojní milí Kohúti a Kohútice (názov Sliepka neprináleží ženám, ktoré sa hlásia k tomuto hrdému znameniu), začnite ich mať radi. Vlasy sú pokračovaním a výsledkom energie, ktorá ide z vášho mozgu. Zadovážte si kvalitný hrebeň zo vzácneho dreva a denne sa svojim vlasom pekne prihovárajte!

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: