Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na apríl - Kohút

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

V milostných vzťahoch si Kohúti budú teraz asi riešiť svoju sexualitu a mladší aj plodenie detí. Treba si dať pozor, aby ste boli dobre emocionálne naladení, ak budete riešiť niečo vážnejšie. Vtedy viete reagovať múdro a ľudia vás uznávajú, chvália a pýtajú si od vás radu. Voľní Kohúti môžu byť v týchto aprílových dňoch zasiahnutí amorovým šípom.

Peniaze a práca

Kohúti sú pracovití dokonca tak, že si berú nejakú činnosť i na dovolenku. Hlava a ruky musia byť zamestnané vždy! V apríli sa môže Kohútom znenazdajky naskytnúť šanca na dobrú prácu, ale bude sa treba rozhodnúť rýchlo. Hoci to na prvý pohľad nevyzerá, Kohút je dosť konzervatívny a môže mať s tým nakoniec problém. Preto sa treba obklopiť ľuďmi, ktorí vás povzbudia a poradia vám.

Zdravie

Kohúti sa potrebujú vyspať, ale pre množstvo práce, ktorou sa vždy obklopia, to niekedy nestihnú. Urobte si preto pracovný plán tak, aby ste nezanedbávali svoje telo a nemuseli svoje nervy obaľovať v jedle. Pokiaľ si svoj rozvrh dňa urobíte pestrofarebne, bude sa vám ľahšie plniť. Obklopte sa doma peknými farbami.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: