Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Magdaléna

Magdaléna

Empatickým spôsobom vám sprostredkujem odkazy, ktoré sú pre vás dôležité. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Tiger

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Prvý týždeň apríla vám bude priať šťastie v láske. Hlavne ak chcete mať trvalejší vzťah, a nie krátkodobý flirt. Zadaní by mali dať svojmu partnerovi najavo, že s ním chcú i naďalej zostať. Musíte si však uvedomiť, že váš milovaný nemusí robiť všetko podľa vás. Dajte mu viacej slobody, takej akú máte radi vy.

Peniaze a práca

V tomto roku to nemáte až tak ľahké, ako to na prvý pohľad vyzerá, lebo ste roční vládcovia. V apríli vám však horoskop celkom praje v práci a tým aj vo financiách. Skúste viac spolupracovať s Drakmi. Naštudujte si ich charakteristiku, aby ste ich pochopili. Nezabúdajte, že aj v čínskom horoskope máme viacero znamení podľa dňa, hodiny i mesiaca.

Zdravie

Máte radi adrenalínové športy? Tigre väčšinou áno. Tento mesiac vám celkom praje, aby ste ich skúsili, ale majte pri tom na zreteli, že my ľudia sme smrteľní tým aj vy, ktorí ste sa narodili pod týmto čínskym znamením! Venujte sa svojmu telu a dodržujte aspoň jeden deň v týždni prerušovanú hladovku. Vtedy jeme počas ôsmych hodín a šestnásť hodín pijeme len vodu.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: