Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Tiger

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Mohli by ste mať celkom dobré vzťahové putá, keby ste sa naučili občas aj spomaliť a toľko nerebelovať. Dnešná doba si vyžaduje dosť ohľaduplnosti voči ostatným. Trápi sa každý, no tolerovať vaše úlety teraz dokáže len pozemský anjel. Takého možno máte v rodine, alebo dokonca je to váš partner, no vás môže nudiť. No a tu je ten pes zakopaný...

Peniaze a práca

Nepríjemné aspekty, ktoré dlhodobejšie pôsobia na vaše znamenie, by vás mohli pripraviť o nejaké financie a dokonca i prácu. Môže sa vám prihodiť, že budete pri dosť veľkej šanci mať toho viac, alebo získať nádejný postup v kariére a vy stroskotáte na neuvážených reakciách voči konzervatívnym jedincom. Háčik je v tom, že oni rozhodujú o vašom postupe, nie vy.

Zdravie

Tiger sa vie rýchlo vylízať z každej situácie, teda aj z choroby. Máte dosť energie a sily, aby ste sa popasovali aj s koronou, ale netreba skúšať neosvedčené metódy. Platí to aj pri liečení akýchkoľvek neduhov. Dávajte si pozor aj na to, aby ste to nepreháňali s rýchlou jazdou a riskovaním pri športových činnostiach.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: