Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Zajac

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Harmonický domov je pre Zajacov veľmi dôležitý. Ten, kto si budoval korektné vzťahy, žne svoje ovocie. Nemáte radi hádky, ale ani dlhodobá nečinnosť nie je vždy vítaná. Problémy treba riešiť a správne ich pomenovať. Nemali by ste sa teraz uzatvárať do seba. Potrebujete čo najviac sociálnych kontaktov. Nebráňte sa sociálnym sieťam, hoci možno už máte svoj vek. Dnešná doba si priam vyžaduje aj od dôchodcov, aby ovládali tieto výdobytky techniky. 

Peniaze a práca

Neviete pracovať v strese, jedine tak malú chvíľu. Preto sa nehrňte do prvých línií. Tam majú svoje miesto akčnejšie zvieracie znamenia. Diplomacia a práca v tíme vám prospieva. Preto využite svoju intuíciu a aj schopnosť stlmiť kolektív. Možno práve vás napadne, navariť po práci spoločne guláš a pri ňom prebrať problémy na pracovisku. Snáď sa situácia polepší a už sa bude dať také príjemné posedenie uskutočniť čoskoro. 

Zdravie

Neprospieva vám stres, vyčerpáva vás aj hluk a nepohoda druhých. Niekedy sa trápite aj za druhých. To môžete nanajvýš za členov svojej rodiny, aj to len chvíľu… Následne máte depresiu a aj telo prestane dobre fungovať. Ostatným pomôžte, ak to potrebujú, ale potom bežte do svojho brlôžka, alebo sa potešte prácou, ktorá vás baví. Buďte čo najviac medzi svojimi milovanými. 

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: