Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Byvol

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

V oblasti vzťahov a krásy vám súčasné aspekty prinášajú skúšky. Máte totiž svoj rok nie na oddych, ale na to, aby ste sa zviditeľnili a ukázali svetu svoje dobré vlastnosti. Dokonca ostatní budú očakávať, že vy spojíte ľudí do harmonického celku. Pozrite sa preto na seba kriticky a nenechajte sa znechutiť prípadnými čiastkovými neúspechmi.

Peniaze a práca

Pracovali ste doteraz veľmi usilovne a dalo vám to teda zabrať. Druhí si to asi ani nevšimli, lebo vy svojou mohutnosťou pôsobíte isto a dôstojne. Vás tak ľahko nepresvedčia o tom, že sa dá zbohatnúť za pár dní. Jedine, na čo si treba dávať pozor, aby ste nepodľahli hazardu. Neverte reklamám, ktoré lákajú od ľudí peniaze a sľubujú zaručený zisk či výhru.

Zdravie

Sledujete asi vždy správy a menej sa venujete svojim koníčkom a veciam naokolo. Prepáčte, ale tomu sa niekedy hovorí, že máme klapky na očiach. Žite aj tento mesiac tak, ako najlepšie viete! Zákazy a príkazy sa dajú niekedy aj celkom šikovne obísť. Pobyt medzi blízkymi a v lone prírody vám nikto predsa nemôže zakázať.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: