Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Čínsky horoskop na apríl - Drak

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Búrlivé obdobie tohto mesiaca vám prináša mnohé radosti vo vzťahu, len sa treba vyvarovať nečakaným prekvapeniam. Hlavne, ak ich váš partner nemá rád. Môže ísť aj o niekoho blízkeho z vášho okolia. To, čo je pre vás dobrodružstvo alebo žart, nemusí byť príjemné pre toho druhého. Niektorí z vás si možno zmenia image, alebo si kúpia niečo pekné na seba.

Peniaze a práca

Buďte opatrní na svoje financie. Pokiaľ ste si nedali do poriadku svoje písomnosti z minulosti, urobte tak do konca dvoch tretín mesiaca. Občas je dôležité sa zamyslieť, ako narábame so svojimi zdrojmi príjmu. Možno sa už dlhšie zamýšľate nad kúpou niečoho drahého. Skúste si dať otázku, či to ozaj potrebujete. Ak áno, doprajte si to.

Zdravie

Po splne Luny, ktorý bude 24., bude pre vás vhodné začať s redukčnou diétou. Inak je to známa vec, že sa lepšie chudne, ak Mesiac ubúda. Komunikujte so svojim fyzickým telom a majte sa radi takí akí ste. Pokiaľ sa veľmi neupnete na svoju nadváhu, prípadne si nebudete za to nadávať, môže sa vám podariť zhodiť dobrých pár kíl navyše. Všetko totiž začína v hlave!

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: