Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na apríl - Drak

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Do vyše polovice apríla si užívajte svoje harmonické obdobie. Posilňujte svoje talenty, rodinné putá najlepšie ako to len viete. Rodina je pre vás veľmi dôležitá, čo by možno mnohí na vás ani nepovedali, lebo ste dobrodružné typy. Potkan, Kohút a Opica vám budú dobrými spoločníkmi a podporovateľmi aj v apríli. 

Peniaze a práca

Tento mesiac by ste mohli celkom dobre expandovať, len budete potrebovať nejakú šedú eminenciu, aby vám pomáhala. Vidíte veľa vecí dopredu, ale tá drobná mravenčia práca asi nebude teraz pre vás to pravé orechové. Hľadajte si také situácie a spolupracovníkov, kde by ste mohli využiť svoje prednosti. Pracujte čestne a ak nájdete dobrého parťáka, nebojte sa mu priznať, ako to s vami je…

Zdravie

Vaša sila a životaschopnosť sú obdivuhodné, len si treba dávať pozor na rôzne úlety v stravovaní. Nejedzte veci, ktoré nemáte dobre preverené, či vám prospievajú. Tento mesiac by ste mohli začať s redukčnou diétou, ak sa už dlhšie pozeráte na svoje telo do zrkadla a vidíte, že kilá pribúdajú. Ste odvážni, ale na váhu sa niekedy radšej ani nepostavíte… Tí, ktorí sú štíhli, klobúk dole, prekonali sa už v minulosti.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: