Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na duben - Drak

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Búrlivé obdobie tohto mesiaca vám prináša mnohé radosti vo vzťahu, len sa treba vyvarovať nečakaným prekvapeniam. Hlavne, ak ich váš partner nemá rád. Môže ísť aj o niekoho blízkeho z vášho okolia. To, čo je pre vás dobrodružstvo alebo žart, nemusí byť príjemné pre toho druhého. Niektorí z vás si možno zmenia image, alebo si kúpia niečo pekné na seba.

Peniaze a práca

Buďte opatrní na svoje financie. Pokiaľ ste si nedali do poriadku svoje písomnosti z minulosti, urobte tak do konca dvoch tretín mesiaca. Občas je dôležité sa zamyslieť, ako narábame so svojimi zdrojmi príjmu. Možno sa už dlhšie zamýšľate nad kúpou niečoho drahého. Skúste si dať otázku, či to ozaj potrebujete. Ak áno, doprajte si to.

Zdravie

Po splne Luny, ktorý bude 24., bude pre vás vhodné začať s redukčnou diétou. Inak je to známa vec, že sa lepšie chudne, ak Mesiac ubúda. Komunikujte so svojim fyzickým telom a majte sa radi takí akí ste. Pokiaľ sa veľmi neupnete na svoju nadváhu, prípadne si nebudete za to nadávať, môže sa vám podariť zhodiť dobrých pár kíl navyše. Všetko totiž začína v hlave!

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: