Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínský horoskop na duben - Vepř

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Jarné obdobie je ako stvorené pre pobyt na záhradách, kde môže Prasa grilovať a zabávať sa so svojimi priateľmi i rodinou. Štedré Prasa je dobrým hostiteľom a tak má dosť ľudí okolo seba. Na počudovanie, v tomto období si voľní svoju lásku môžu nájsť práve v práci, čo nevylučuje, že si svojho nádejného partnera pozvete na piknik.

Peniaze a práca

Bežná práca sa musí urobiť, hoci je občas poriadne nudná. Prasa, ak je správne motivované, s tým nemá problém. Vidina zaujímavej činnosti po nudnej práci mu väčšinou stačí. Opatrní však buďte na vašu tradičnú veľkorysosť pri obchodovaní, ale aj pri bežnej činnosti. Vy sa narobíte a druhý by mohol zlíznuť smotanu.

Zdravie

Pokiaľ nie je Prasa šťastné, alebo vyrovnané, začne svoj stres, ku ktorému má sklony, zaháňať jedlom a dokonca i alkoholom. Jedlo síce Prasaťu pomôže zahnať depresiu, ale následne priberie. Postaví sa na váhu, nezapne šaty… Vznikne začarovaný kruh. Preto sa učte smútok a stres zahnať už v zárodku. Napríklad športom alebo rozhovorom s dôverným priateľom.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: