Veštica Mária

Veštica Mária
kód 151
Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, zdravie, práca
Špeciálne oblasti: Technika kvantovania
Veštecké techniky: Tarot, numerológia, Reiki
Prax: 23 rokov
Hodnotenie: (7 hodnotení)

O mne

Venujem sa vplyvu morfogenetických polí na utváranie karmy človeka, vplyvu na čakry človeka a na mozog, ktorý tieto vplyvy prenáša a spolupôsobí s čakrami na telo človeka, čím si môžeme významne zlepšiť naše zdravie.

Okrem samotnej numerológie, tarotu, reiki, arola, tonglenu, spolupôsobenia anjelov a iných už nežijúcich bytostí a liečiteľov v tejto dimenzii, vám pomôžem v zdravi, vzťahu či v práci najmä nakvantovaním toho, čo si želáte, čo váš život urobí šťastným.

Kvantovanie je fantastický spôsob, ako bez dotyku človeka uzdraviť a ušťastniť. Či už napojením na váš najlepší život z podvedomia, alebo vedomým vytvorením, na čo máte tzv. chuť.

Všetko vám poviem a vysvetlím, keď mi zavoláte. Teším sa na každého z vás a bude mi cťou s vami komunikovať.

Venujem sa aj tejto téme:

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Mária
  Vaše hodnotenie:
 2. Víktoría

  Dakujem Vám za vaše rady a za slová... otvorili ste vo mne ducha som Vám vďačná.

 3. Monika

  Ďakujem veľmi pekne pani Márii za povzbudivé slová. Jej to milá a príjemná veštica s darom vidieť veci tak ako sú. Jej výklad aj veštba boli presné a neskutočne výstižné. Mala som pocit, že ma dokonale pozná. Nemýlila sa ani v jednej veci, ktorú videla a jej výklad mi pomohol pochopiť moje problémy. Po rozhovore s pani Máriou som cítila ozajstnú úľavu.

 4. Valeria

  Pani Maria dakujem za rady este raz, posledne to bola autopatia a urinoterapia, velmi to pomaha. Ozvem sa neskor ako to vsetko pokracuje.

 5. malickai

  Dakujem, dakujem... pani Maria mi velmi pomaha na mojej ceste za novou pracou.. super komunikacia.. super poradenstvo

 6. Lucia

  Pani Mária, chcem sa Vám poďakovať, lebo som nesmierne šťastná, že ste mali pravdu a všetko je to tak, ako ste povedala. Ešte sa Vám ozvem.

 7. Valeria

  Som velmi rada ze som natrafila na vas so synom velmi pekne ste vysvetlili kvantovanie aj pozreli sme toho Bruna dakujem a ozveme sa neskor ako sme pokrocili. Dakujeme Valeria

 8. Mária

  Ďakujem za príjemný rozhovor, nasmerovanie, odhalenie minulosti ktorú som si sčasti preniesla do súčasnosti. Všetko najlepšie! Mária