Veštica Dala

Veštica Dala
kód 161
Dokážem vám odhaliť skryté veci a nájsť riešenie. Verím, že mám dar „zhora“. V našich životoch nie je nič náhoda.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Partnerské a medziľudské vzťahy, pracovné a finančné otázky, dôležité životné rozhodnutia
Špeciálne oblasti: Karmická záťaž, väzby a súvislosti v živote
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu, cigánskych a mariášových kariet, numerológia, astrológia, kyvadlo
Prax: 30 rokov
Hodnotenie: (17 hodnotení)

O mne

Zaoberám sa výkladom tarotových, cigánskych a mariášových kariet. Taktiež využívam numerológiu, astrológiu a pracujem s kyvadlom.

Ezoterike sa venujem vyše 25 rokov a kartám od roku 2000. Dva roky predtým som sama vyhľadala vešticu - kartárku. Oslovila som ju, aby mi pomohla objasniť problém, ktorý ma trápil už od detstva a nedarilo sa mi ho vyriešiť napriek mojej snahe a niekoľkým pokusom.

Jej odpoveď ma veľmi zaskočila. Vyjadrila sa, že toto vyriešim len vtedy, keď situáciu prijmem takú, aká je. Mám vraj rozvíjať to, čo som dostala zhora darom. Aké veľké prekvapenie pre vás je, keď počujete, že máte niečo, čo si veľmi nepripúšťate?  Na moje prekvapenie, tak ako prichádzali nasledujúce udalosti, potvrdzovali jej slová.

V našich životoch nič nie je náhoda. Stretávame ľudí, dostávame sa na prvý pohľad do nezvyčajných situácií, vytvárame si vzájomné vzťahy, prežívame v nich rôzne emócie a dennodenne robíme rozhodnutia. Ak máte pocit, že sa to všetko trochu viac zamotalo, rada vám pomôžem.

Venujem sa aj tejto téme:

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Dala
  Vaše hodnotenie:
 2. Zdenka

  Pani Dala odpovedala na moje otázky presne. Priznám sa, skúšala som ju, pretože som neverila, že takéto schopnosti môže mať. Odpovede boli pravdivé, pohotové a k veci. Doporučujem a isto sa na ňu obrátim aj nabudúce. Už verím. Ďakujem

 3. Eva

  Len odporúčam. Do detailov popísala veci tak presne ako sú, pomohla mi trochu viac pochopiť situáciu, potvrdila mi moje závery a smer, ktorým som sa vybrala. Ďakujem, určite ešte zavolám :)

 4. Dala

  Ďakujem veľmi pekne, príjemný rozhovor.

 5. Mária

  super rozhovor, prístup, rady! Ďakujem za úprimné slová!

 6. Veve9

  Jedina vestica tu ktora povie pravdu aka v skutocnosti je a netaha ludi za nos a nezivi v nich zbytocnu nadej...dakujem za uprimnost.

 7. kalamajka

  Ďakujem Vam za Vasu úprimnosť a uprimnu radu na riesenie mojeho problému a nejasnej budúcnosti. Monika

 8. Iveta

  vďaka za potvrdenie všetkého, čo som si myslela... len som potrebovala otvoriť oči

 9. Nikola

  Pani Dala je úžasná veštica , múdra radkyňa a výborný psycholog. Vrelo doporučujem. Nesmierne rada sa k nej vraciam.... Jej výklady su pre mňa jedinečné a obohacujúce. Srdečne ďakujem.

 10. Miroslava

  Veĺmi dobré, vždy úplne pravdivo nahliadla do budúcnisti, ako sa situácia vyvinie príp.problém, či charakter človeka. Vždy ma posunala ďalej v situácii. Ďakujem.

 11. mikakimi

  Mozem len doporucit. Vystihla ako osoby tak i situaciu a vzajomne suvislosti. Ak chcete mat aj iny pohlad ako je ten vas, urcite jej zavolajte.

 12. mb.martin

  Jediné slovo, ktoré môžem tejto skvelej žene vysloviť je ĎAKUJEM. Jej pomoc, prehľad o všetkom, ale aj veci, ktoré som podvedome tušil.. Prekvapovalo ma to, že vedela aj veci, ktoré nikto iný nevedel. Opisovala mi do podrobna situácie, aj keď ich nemala z kadiaľ poznať. Neskutočná osoba. Odporúčam ju každému, kto chce počuť pravdu a chce vedieť, čo ho čaká. Od pani Daly, to počuť určite bude. Ešte raz, ĎAKUJEM :)

 13. pamelka

  Ďakujem pekne, pani Dala mi poradila, odpovedala na moje otázky a presne popísala minulosť a dôvody súčasnej situácie. Poradila mi ako mám ďalej postupovať. Teším sa na ďalší kontakt s pani Dalou. Vďaka. Renáta

 14. soooza

  dakujem krasne za nas pokec...uuplne ste ma prekukli, dakujem. aj ked tou spravou o osudovom partnerovi zaskocili :).nech sa Vas dari aj nadalej.zuzana

 15. Ajk

  Určite odporúčam, milá, pravdivá a odpovedala mi na všetky otázky priamo a k veci. Veľmi pekne ďakujem a budem na sebe pracovať.

 16. PurpleRain

  Velmi prijemna osobka, taktiez velmi dobry psycholog ;) Dakujem pani Dala.

 17. beda10

  Ďakujem za povzbudenie...

 18. smejka2903

  Velmi mila pani, s pochopenim mi vysvetlila moje problemy, ktore mame s manzelom a aj preco vznikaju. Poradila mi, ako sa zbavit negativneho myslenia a tak si zlepsit zivot. Dakujem. Odporucam vsetkym, co si nevedia poradit so svojimi problemami. Dakujem pani Dala.