Veštica Dala

Dokážem vám odhaliť skryté veci a nájsť riešenie.

Verím, že mám dar „zhora“. Už 20 rokov sa venujem ezoterike a kartám.

V našich životoch nie je nič náhoda.

Schopnosti a zameranie

Zaoberám sa výkladom tarotových, cigánskych a mariášových kariet. Taktiež využívam numerológiu, astrológiu a pracujem s kyvadlom.

Ezoterike sa venujem 20 rokov a kartám od roku 2000. Dva roky predtým som sama vyhľadala vešticu - kartárku. Oslovila som ju, aby mi pomohla objasniť problém, ktorý ma trápil už od detstva a nedarilo sa mi ho vyriešiť napriek mojej snahe a niekoľkým pokusom.

Jej odpoveď ma veľmi zaskočila. Vyjadrila sa, že toto vyriešim len vtedy, keď situáciu prijmem takú, aká je. Mám vraj rozvíjať to, čo som dostala zhora darom. Aké veľké prekvapenie pre vás je, keď počujete, že máte niečo, čo si veľmi nepripúšťate?  Na moje prekvapenie, tak ako prichádzali nasledujúce udalosti, potvrdzovali jej slová.

V našich životoch nič nie je náhoda. Stretávame ľudí, dostávame sa na prvý pohľad do nezvyčajných situácií, vytvárame si vzájomné vzťahy, prežívame v nich rôzne emócie a dennodenne robíme rozhodnutia. Ak máte pocit, že sa to všetko trochu viac zamotalo, rada vám pomôžem.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. Ajk

  Určite odporúčam, milá, pravdivá a odpovedala mi na všetky otázky priamo a k veci. Veľmi pekne ďakujem a budem na sebe pracovať.

 2. PurpleRain

  Velmi prijemna osobka, taktiez velmi dobry psycholog ;) Dakujem pani Dala.

 3. beda10

  Ďakujem za povzbudenie...

 4. smejka2903

  Velmi mila pani, s pochopenim mi vysvetlila moje problemy, ktore mame s manzelom a aj preco vznikaju. Poradila mi, ako sa zbavit negativneho myslenia a tak si zlepsit zivot. Dakujem. Odporucam vsetkym, co si nevedia poradit so svojimi problemami. Dakujem pani Dala.

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Adam

Adam

Som dostupný, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.