Kartářka Dala

Kartářka Dala
kód 161
Dokážu vám odhalit skryté věci a najít řešení. Věřím, že mám dar "shora". V našich životech není nic náhoda.

Informace o dostupnosti:

 • Zapněte si hlášení, kdy budu opět online (klikněte na ikonku zvonku). Těším se na vás :)

Zaměření: Partnerské a mezilidské vztahy, pracovní a finanční otázky, důležité životní rozhodnutí
Speciální oblasti: Karmická zátěž, vazby a souvislosti v životě
Věštecké techniky: Věštění z Tarotu, cikánských a mariášových karet, numerologie, astrologie, kyvadlo
Praxe: 31 let
Hodnocení: (19 hodnocení)

O mně

Zabývám se výkladem tarotových, cikánských a mariáš karet. Také využívám numerologii, astrologii a pracuji s kyvadlem.

Ezoterice se věnuji více než 25 let a kartám od roku 2000. Dva roky předtím jsem sama vyhledala věštkyni - kartářku. Oslovila jsem ji, aby mi pomohla objasnit problém, který mě trápil už od dětství a nedařilo se mi ho vyřešit přes moji snahu a několika pokusům.

Její odpověď mě velmi zaskočila. Vyjádřila se, že toto vyřeším jen tehdy, když situaci přijmu takovou, jaká je. Mám prý rozvíjet to, co jsem dostala shora darem. Jaké velké překvapení pro vás je, když slyšíte, že máte něco, co si velmi nepřipouštíte? K mému překvapení, tak jak přicházely následující události, potvrzovaly její slova.

V našich životech nic není náhoda. Setkáváme se lidmi, dostáváme se na první pohled do neobvyklých situací, vytváříme si vzájemné vztahy, prožíváme v nich různé emoce a dennodenně děláme rozhodnutí. Pokud máte pocit, že se to všechno trochu víc zamotalo, ráda vám pomůžu.

Věnuji se i tomuto tématu:

Recenze zákazníků

 1. Kartářka Dala
  Vaše hodnocení:
 2. Ta

  Ďakujem za príjemný a profesionálny rozhovor a cenné rady. Pani Dala je múdra žena, ktorá vám hovorí veci s úplnou presnosťou a istotou. Odporucam veľmi, je to veľká odborníčka

 3. Pani Dala je naozaj skvelá veštica, ktorú môžem iba odporučiť. Za každých okolností Vám povie pravdu, ktorá sa časom potvrdí. Ďakujem Vám za to, že Ste.

 4. Zdenka

  Pani Dala odpovedala na moje otázky presne. Priznám sa, skúšala som ju, pretože som neverila, že takéto schopnosti môže mať. Odpovede boli pravdivé, pohotové a k veci. Doporučujem a isto sa na ňu obrátim aj nabudúce. Už verím. Ďakujem

 5. Eva

  Len odporúčam. Do detailov popísala veci tak presne ako sú, pomohla mi trochu viac pochopiť situáciu, potvrdila mi moje závery a smer, ktorým som sa vybrala. Ďakujem, určite ešte zavolám :)

 6. Dala

  Ďakujem veľmi pekne, príjemný rozhovor.

 7. Mária

  super rozhovor, prístup, rady! Ďakujem za úprimné slová!

 8. Veve9

  Jedina vestica tu ktora povie pravdu aka v skutocnosti je a netaha ludi za nos a nezivi v nich zbytocnu nadej...dakujem za uprimnost.

 9. kalamajka

  Ďakujem Vam za Vasu úprimnosť a uprimnu radu na riesenie mojeho problému a nejasnej budúcnosti. Monika

 10. Iveta

  vďaka za potvrdenie všetkého, čo som si myslela... len som potrebovala otvoriť oči

 11. Nikola

  Pani Dala je úžasná veštica , múdra radkyňa a výborný psycholog. Vrelo doporučujem. Nesmierne rada sa k nej vraciam.... Jej výklady su pre mňa jedinečné a obohacujúce. Srdečne ďakujem.

 12. Miroslava

  Veĺmi dobré, vždy úplne pravdivo nahliadla do budúcnisti, ako sa situácia vyvinie príp.problém, či charakter človeka. Vždy ma posunala ďalej v situácii. Ďakujem.

 13. mikakimi

  Mozem len doporucit. Vystihla ako osoby tak i situaciu a vzajomne suvislosti. Ak chcete mat aj iny pohlad ako je ten vas, urcite jej zavolajte.

 14. mb.martin

  Jediné slovo, ktoré môžem tejto skvelej žene vysloviť je ĎAKUJEM. Jej pomoc, prehľad o všetkom, ale aj veci, ktoré som podvedome tušil.. Prekvapovalo ma to, že vedela aj veci, ktoré nikto iný nevedel. Opisovala mi do podrobna situácie, aj keď ich nemala z kadiaľ poznať. Neskutočná osoba. Odporúčam ju každému, kto chce počuť pravdu a chce vedieť, čo ho čaká. Od pani Daly, to počuť určite bude. Ešte raz, ĎAKUJEM :)

 15. pamelka

  Ďakujem pekne, pani Dala mi poradila, odpovedala na moje otázky a presne popísala minulosť a dôvody súčasnej situácie. Poradila mi ako mám ďalej postupovať. Teším sa na ďalší kontakt s pani Dalou. Vďaka. Renáta

 16. soooza

  dakujem krasne za nas pokec...uuplne ste ma prekukli, dakujem. aj ked tou spravou o osudovom partnerovi zaskocili :).nech sa Vas dari aj nadalej.zuzana

 17. Ajk

  Určite odporúčam, milá, pravdivá a odpovedala mi na všetky otázky priamo a k veci. Veľmi pekne ďakujem a budem na sebe pracovať.

 18. PurpleRain

  Velmi prijemna osobka, taktiez velmi dobry psycholog ;) Dakujem pani Dala.

 19. beda10

  Ďakujem za povzbudenie...

 20. smejka2903

  Velmi mila pani, s pochopenim mi vysvetlila moje problemy, ktore mame s manzelom a aj preco vznikaju. Poradila mi, ako sa zbavit negativneho myslenia a tak si zlepsit zivot. Dakujem. Odporucam vsetkym, co si nevedia poradit so svojimi problemami. Dakujem pani Dala.