Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Rybách

Ryby - Baran: Romantická, snivá a hĺbavá lunárna Rybka, považuje akčného a niekedy stroho vnímajúceho mesačného Barana za veľmi výbušného na jej vkus. Skúste pochopiť jeho oheň i marsický prejav a nájsť v ňom kus romantiky, ktorú vy tak veľmi potrebujete v partnerskom spolužití.

Ryby - Býk: Emocionálne silnejší lunárny Býk, podrží lunárnu Rybku v období depresií. Tá to neskôr vie oceniť. Povznesie sa, nad niekedy až priveľmi pozemského mesačného Býka, ktorý na oplátku vie prijať od jemnej, empatickej Rybky jej podivné a mystické vnímanie sveta. 

Ryby - Blíženci: Kvadrát dvoch Mesiacov spôsobuje emočné napätie. Lunárna Ryba potrebuje neustálu citovú podporu. Lunárny Blíženec možno práve vtedy chce slobodne lietať. Nastáva smútok a rozčarovanie u romantickej mesačnej Rybky. Mesačný Blíženček sa začne rozčuľovať a hľadá pochopenie u iného mesačného znamenia.

Ryby - Rak: Citovo založené obe Lunárne znamenia, zhodných vodných živlov, vytvárajú emocionálne harmonické spojenie. Nevadí im spútanie, dokonca im to vyhovuje plávať v jednej rieke dlhodobo. Treba pozrieť na zhodu v slnečnom znamení a poučiť sa tam.

Ryby - Lev: Dramatická Luna v Levovi miluje romantiku, ktorú jej vie svojim empatickým vnemom Luna v Rybe poskytnúť. Citovo sa obidvaja otvoria a prežívajú často chvíle ako v romantickom filme. Voda si tu prekvapivo porozumie s ohňom.

Ryby - Panna: Sterilné city, ktoré si lunárna Panna sleduje, nemusia naplniť romantickú lunárnu Rybku. Mesiac v Panne nesmie Mesiac v Rybách upodozrievať, že pláva v mútnych vodách. Láska je čistý cit, ktorý je založený na dôvere.

Ryby - Váhy: Romantické ste milé Luny obidve. Rybia Luna chce viac citovej viazanosti ako Luna vo Váhach. Emocionálne vznikajú rozpory a kritika zraňuje city obidvoch Mesiacov. Vsaďte radšej na to spoločné, čo vás spája: umenie a kultúra vôbec. Tam sa viete citovo uspokojiť obaja.

Ryby - Škorpión: Harmonické citové prepojenie medzi dvoma vodnými Lunami je vidno hneď. Máte svoje citové slabosti a viete si ich navzájom nielen vnímať, ale aj pochopiť a tolerovať. Vášnivosť vo vode vám dáva nekonečný pocit spolupatričnosti, aj keď nie ste práve spolu.

Ryby - Strelec: Kvadrát medzi Lunami týchto dvoch mesačných znamení, dáva výzvu citovo sa posunúť inde obom. Nekonečná citová naviazanosť lunárnej Ryby, na pre ňu božského lunárneho Strelca, môže vyvolávať pocit neslobody. Ak si mesačný Strelec bude vážiť láskyplný cit lunárnej Rybky, budú sa mať dobre, lebo tá mu ticho dovolí občas vystreliť svoje citové šípy inam.

Ryby - Kozorožec: Jemná, snivá lunárna Rybka nenachádza často pochopenie u triezveho lunárneho Kozorožca, ktorý neskočí za ňou romanticky do jej vôd. Nastáva sklamanie u Mesiaca v Rybách, ktoré dlhšie skrýva v iluzórnych snoch, že sa jeho partner zmení. Ak vytriezvie, odpláva do iného útočištia, kde sa jej dostalo väčšieho citového porozumenia.

Ryby - Vodnár: Vodnárska Luna nemá potrebu takej citovej viazanosti, ako jej spoločníčka, s ktorou si podávajú štafetu na ceste mesačným zverokruhom. Mesiac v Rybách vie byť tolerantný a svojou empatiou i trpezlivosťou chápe svojho rýchleho vzdušného spoločníka. Zaujímavé spojenie pre obidvoch. 

Ryby - Ryby: Mierumilovnosť, láskavosť a romantickosť, dáva priaznivé podnety na splynutie dvoch dušičiek s Mesiacom v Rybách. Pri citovom súznení to bude v poriadku, len prílišná snivosť môže spôsobiť stagnáciu vzťahu dvoch rovnakých Lún. Aby ste sa pohli dopredu k Svetlu, dohodnite sa kedy, bude kto, pri kormidle vašej lode, aby nenarazila na úskalia ilúzií o svete.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: