Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Levovi

Lev - Baran: Výbuchy vášne a emócii môžu byť na dennom poriadku a to vám vyhovuje asi obom. Oheň vášne často spájate konštruktívnou hádkou. Je to lepšie, ako mlčať. Pozor ale na egá u obidvoch lunárnych znamení.

Lev - Býk: Obe lunárne znamenia sú dominantné a dá sa povedať, že aj tvrdohlavé. Citovo budete na seba narážať, ale ak si budete pestovať toleranciu, ktorá sa často vyskytuje u oboch znamení, môžete spolu vydržať.

Lev - Blíženci: V tomto spojení si treba uvedomiť, že lunárny Lev má svoje citlivé ego, ktorého sa nesmiete dotknúť. Vzťah nás má všeličo naučiť a spoločné cítenie je dôležité. Mesačný Blíženec dokáže nájsť humorný spôsob, ako neuraziť, ale pritom ukázať zrkadlo hrdému lunárnemu Levovi. V šľachetnej dušičke mesačného Levíka, opadne vtedy márnivosť a zasvieti svojim svetielkom na cestu obom.

Lev - Rak: Dramatické citové výlevy lunárneho Leva sa môžu dotknúť lunárneho Raka, ktorý mu to bude dlho pripomínať. Ak sa dokáže Rak povzniesť a brať jeho prejav ako dramatické herecké predstavenie, ktoré o chvíľu končí, môžu spolu vyjsť. Lunárny Lev to ocení a spolu sa budú o seba starať. Ráčik hrá ale druhé husle, to mu musí byť jasné!

Lev - Lev: V tomto spojení si treba uvedomiť, že lunárny Lev má svoje citlivé ego, ktorého sa nesmiete dotknúť. Vzťah nás má všeličo naučiť a spoločné cítenie je dôležité. Mesačný Blíženec dokáže nájsť humorný spôsob, ako neuraziť, ale pritom ukázať zrkadlo hrdému lunárnemu Levovi. V šľachetnej dušičke mesačného Levíka, opadne vtedy márnivosť a zasvieti svojim svetielkom na cestu obom.

Lev - Panna: Levia Luna rada tvorí, oslavuje a láskyplne žije. Luna v Panne vníma život triezvejšie, a má sklony partnerove citové prejavy rozpitvávať a čistiť od nánosov ega. To Leviu Lunu prestane baviť a navyše ak partner urazí jej ego, odchádza dramaticky zo scény citového života. Ak sa podarí mesačnému Levovi vzbudiť hravosť u mesačnej Panny, možno spolu vydržia. Na oplátku mesačná Panna nesmie zabúdať chváliť mesačného Leva, napr. za výbornú večeru.

Lev - Váhy: Veľká vášeň ohnivej Luny v Levovi, môže brzdiť jemnú vzdušnú Lunu v citovom prejave. Postupne môže dôjsť k súladu, ak si Mesiac v Levovi bude svoj ohník regulovať. Obidve Luny majú rady umenie, ktoré ich spája. Vtedy si rozumejú aj bez slov. Dvojica má možnosť spojenia sa v hĺbke svojich duší v jeden celok.

Lev - Škorpión: Citová príťažlivosť týchto dvoch Mesiacov môže prekvapiť viacerých. Tajomná Luna v Škorpiónovi magneticky priťahuje dramatického lunárneho Leva. Ak chcete spolu zostať, budete si musieť rozdeliť teritórium svojich pôsobností a pracovať na svojich egách.

Lev - Strelec: Spoločný živel oheň prirodzene spája dve iskrivé Luny. Citovo máte rovnaké nároky, vzrušujú vás podobné veci. Tých ZA, pre váš vzťah v citovom súlade je veľa, až sa to zdá nepredstaviteľné. Preto si zistite slnečnú zhodu partnerov. Ak vám tá vyjde, môžete prežiť spoločne krásne a vzrušujúce citové naplnenia.

Lev - Kozorožec: Citlivé ego lunárneho Leva, si musí zvyknúť na emocionálne chladný prejav lunárneho Kozorožca. Na neho totiž neplatia dramatické citové výlevy. Veľkodušná povaha, (ktorá sa skrýva v mesačnom Levovi, keď odhodí svoje ego), odpustí lunárnemu Kozorožcovi. Vtedy môže vzťah fungovať.

Lev - Vodnár: Pohľad na svet týchto dvoch lunárnych znamení je iný. Prekvapujúco vás tieto rozdiely môžu spojiť do harmonického celku, ak si obrúsite svoje egá. Opozícia citov sa vleje do jednotného celku.

Lev - Ryby: Dramatická Luna v Levovi miluje romantiku, ktorú jej vie svojim empatickým vnemom Luna v Rybe poskytnúť. Citovo sa obidvaja otvoria a prežívajú často chvíle ako v romantickom filme. Voda si tu prekvapivo porozumie s ohňom. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: