Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Kozorožcovi

Kozorožec - Baran: Vaša konzervatívnosť, ktorá dominuje v citovom prejave, môže trápiť ohnivého lunárneho Barančeka. Je potrebné veľa tolerancie u oboch. Skúste sa vžiť do jeho pocitov pri spoločnom sedení pri plameni sviečky, ak si ale na to nájdete čas pri počítaní výnosnosti vašich obchodných transakcií.

Kozorožec - Býk: Obe mesačné znamenia sa po emočnej stránke vo vzťahu neradi ponáhľajú. Vedia si všetko spolu pomaly precítiť a vysvetliť. Majú podobný názor na prežité detstvo a rozumne si vedia vysvetliť aj chyby, ktoré nastali v citovej oblasti. 

Kozorožec - Blíženci: Citovo a emocionálne ste každý naladení inak. Kozorožecká Luna ťažko prijme kompromisné riešenie, ktoré ponúkne občas lunárny Blíženec. Ak sa vám to podarí, môžete dospieť k citovej spokojnosti. Do tohto citového prepojenia sa musí dať veľmi veľa úsilia a vzájomnej lásky, aby fungovalo. Pozrite si zhodu podľa slnečného znamenia, možno nájdete recept na konsenzus tam.

Kozorožec - Rak: Mesačná Luna v Raku sa snaží svojou starostlivosťou citovo zjemniť tvrdého mesačného Kozorožca. Bude jej to trvať dlhšie, ale ak bude trpezlivá, časom svojho partnera naučí milovať a citovo sa pripútať.

Kozorožec - Lev: Citlivé ego lunárneho Leva, si musí zvyknúť na emočne chladný prejav lunárneho Kozorožca. Na neho totiž neplatia dramatické citové výlevy. Veľkodušná povaha, (ktorá sa skrýva v mesačnom Levovi, keď odhodí svoje ego), odpustí lunárnemu Kozorožcovi. Vtedy môže vzťah fungovať.

Kozorožec - Panna: Citová stabilita vyhovuje obom zemským Mesiacom. Pre citovo naplnený vzťah a súznenie duší, je potrebne trochu viac vášnivosti, na ktorú sa bude musieť jeden z Mesiačikov podujať. Dominantnosť má lunárny Kozorožec, ale Luna v Panne si to, ako má emocionálne vyzerať dokonalý vzťah v predstihu naštuduje.

Kozorožec - Váhy: Pre lunárneho Kozorožca sa zdajú lunárne Váhy príliš samopašné a ľahkovážne v citoch. Mesačné Váhy zas vnímajú mesačného Kozorožca ako tvrdého a konzervatívneho v emočnom prejave a trápia sa. Vneste viac jemnosti do vzťahu, láska nie je práca, i keď je potrebné pracovať na sebe aj tu.

Kozorožec - Škorpión: Mesačná magická Luna v Škorpiónovi zobudí v hĺbke ukryté vášne u lunárneho Kozozožca. Citovo a sexuálne si vyhovujete a uznávate sa i na iných postoch. K naplneniu tohto karmického spojenia si dajte väčšiu voľnosť.

Kozorožec - Strelec: Bohatá fantázia a neštandardné citové prejavy lunárneho Strelca, rozčuľuje reálne založeného Kozorožca. Možno práve tieto emočné rozdiely si máte medzi sebou vyrovnať. Len často ostáva pri začiatkoch toto spojenie dvoch rozdielnych Lún.

Kozorožec - Kozorožec: Praktickosť v citových otázkach spája dvoch lunárnych Kozorožcov do spokojného celku, bez emočných výkyvov. Občas si spomenú, že existuje niečo také, ako emócie a citové vzplanutie medzi osobami tu na Zemi, ale čo vás do toho ostatní, že dávajú prednosť kariére a iným veciam, keď im to vyhovuje?

Kozorožec - Vodnár: Intuitívny lunárny Vodnár vie presne vystihnúť, kedy je jeho partner s Mesiacom v Kozorožcovi citovo na dne, i keď to nedá na sebe zdať. Prináša mu tak prekvapenie do jeho pocitov a naučí sa brať tieto obdobia s humorom.

Kozorožec - Ryby: Jemná, snivá lunárna Rybka nenachádza často pochopenie u triezveho lunárneho Kozorožca, ktorý neskočí za ňou romanticky do jej vôd. Nastáva sklamanie u Mesiaca v Rybách, ktoré dlhšie skrýva v iluzórnych snoch, že sa jeho partner zmení. Ak vytriezvie, odpláva do iného útočištia, kde sa jej dostalo väčšieho citového porozumenia. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: