Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Kozorožcovi

Kozorožec - Baran: Vaša konzervatívnosť, ktorá dominuje v citovom prejave, môže trápiť ohnivého lunárneho Barančeka. Je potrebné veľa tolerancie u oboch. Skúste sa vžiť do jeho pocitov pri spoločnom sedení pri plameni sviečky, ak si ale na to nájdete čas pri počítaní výnosnosti vašich obchodných transakcií.

Kozorožec - Býk: Obe mesačné znamenia sa po emočnej stránke vo vzťahu neradi ponáhľajú. Vedia si všetko spolu pomaly precítiť a vysvetliť. Majú podobný názor na prežité detstvo a rozumne si vedia vysvetliť aj chyby, ktoré nastali v citovej oblasti. 

Kozorožec - Blíženci: Citovo a emocionálne ste každý naladení inak. Kozorožecká Luna ťažko prijme kompromisné riešenie, ktoré ponúkne občas lunárny Blíženec. Ak sa vám to podarí, môžete dospieť k citovej spokojnosti. Do tohto citového prepojenia sa musí dať veľmi veľa úsilia a vzájomnej lásky, aby fungovalo. Pozrite si zhodu podľa slnečného znamenia, možno nájdete recept na konsenzus tam.

Kozorožec - Rak: Mesačná Luna v Raku sa snaží svojou starostlivosťou citovo zjemniť tvrdého mesačného Kozorožca. Bude jej to trvať dlhšie, ale ak bude trpezlivá, časom svojho partnera naučí milovať a citovo sa pripútať.

Kozorožec - Lev: Citlivé ego lunárneho Leva, si musí zvyknúť na emočne chladný prejav lunárneho Kozorožca. Na neho totiž neplatia dramatické citové výlevy. Veľkodušná povaha, (ktorá sa skrýva v mesačnom Levovi, keď odhodí svoje ego), odpustí lunárnemu Kozorožcovi. Vtedy môže vzťah fungovať.

Kozorožec - Panna: Citová stabilita vyhovuje obom zemským Mesiacom. Pre citovo naplnený vzťah a súznenie duší, je potrebne trochu viac vášnivosti, na ktorú sa bude musieť jeden z Mesiačikov podujať. Dominantnosť má lunárny Kozorožec, ale Luna v Panne si to, ako má emocionálne vyzerať dokonalý vzťah v predstihu naštuduje.

Kozorožec - Váhy: Pre lunárneho Kozorožca sa zdajú lunárne Váhy príliš samopašné a ľahkovážne v citoch. Mesačné Váhy zas vnímajú mesačného Kozorožca ako tvrdého a konzervatívneho v emočnom prejave a trápia sa. Vneste viac jemnosti do vzťahu, láska nie je práca, i keď je potrebné pracovať na sebe aj tu.

Kozorožec - Škorpión: Mesačná magická Luna v Škorpiónovi zobudí v hĺbke ukryté vášne u lunárneho Kozozožca. Citovo a sexuálne si vyhovujete a uznávate sa i na iných postoch. K naplneniu tohto karmického spojenia si dajte väčšiu voľnosť.

Kozorožec - Strelec: Bohatá fantázia a neštandardné citové prejavy lunárneho Strelca, rozčuľuje reálne založeného Kozorožca. Možno práve tieto emočné rozdiely si máte medzi sebou vyrovnať. Len často ostáva pri začiatkoch toto spojenie dvoch rozdielnych Lún.

Kozorožec - Kozorožec: Praktickosť v citových otázkach spája dvoch lunárnych Kozorožcov do spokojného celku, bez emočných výkyvov. Občas si spomenú, že existuje niečo také, ako emócie a citové vzplanutie medzi osobami tu na Zemi, ale čo vás do toho ostatní, že dávajú prednosť kariére a iným veciam, keď im to vyhovuje?

Kozorožec - Vodnár: Intuitívny lunárny Vodnár vie presne vystihnúť, kedy je jeho partner s Mesiacom v Kozorožcovi citovo na dne, i keď to nedá na sebe zdať. Prináša mu tak prekvapenie do jeho pocitov a naučí sa brať tieto obdobia s humorom.

Kozorožec - Ryby: Jemná, snivá lunárna Rybka nenachádza často pochopenie u triezveho lunárneho Kozorožca, ktorý neskočí za ňou romanticky do jej vôd. Nastáva sklamanie u Mesiaca v Rybách, ktoré dlhšie skrýva v iluzórnych snoch, že sa jeho partner zmení. Ak vytriezvie, odpláva do iného útočištia, kde sa jej dostalo väčšieho citového porozumenia. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: