Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Strelecovi

Strelec - Baran: Vášne a emócie, to vás dvoch spája hneď od začiatku. Spoločné prežívanie a takmer žiadna spoločná nuda. Skúste vášho partnera vziať častejšie na nejaký akčný šport, odmení vás za to a bude pozorne vciťovať do vašich spoločných debát o filozofii.

Strelec - Býk: Mesačný Býk hľadá v láske a citovom prejave istotu a stabilitu a to jeho partner považuje často za nudné. Mesačný Strelec potrebuje slobodu v citovom prejave a tomu sa jeho partner musí naučiť, len či bude chcieť a vedieť…

Strelec - Blíženci: Mesačné spojenie je trochu iné ako slnečné. Medzi Slnkami tvoria vaše znamenia opozíciu, ale emočne sa lunárny Blíženec so Strelcom zvyknú dopĺňať, tak ako Slnko s Mesiacom na oblohe i keď hovoríme o dvoch Lunách. Napätie, ktoré môže občas vo vašom vzťahu vzniknúť skúste preklenúť kompromisom.

Strelec - Rak: Citovo sa tieto Luny veľmi odlišujú, lebo inak vnímali detstvo i svoju matku. Môžu byť dobrí kamaráti, ale emočne majú veľa nezhôd medzi sebou.

Strelec - Lev: Spoločný živel oheň prirodzene spája dve iskrivé Luny. Citovo máte rovnaké nároky, vzrušujú vás podobné veci. Tých ZA, pre váš vzťah v citovom súlade je veľa, až sa to zdá nepredstaviteľné. Preto si zistite slnečnú zhodu partnerov. Ak vám tá vyjde, môžete prežiť spoločne krásne a vzrušujúce citové naplnenia.

Strelec - Panna: Iskra Luny v Strelcovi, zapáli zemskú Pannu, lebo tá miluje jeho filozofovanie v citovej oblasti. Ak dovolí mesačný Strelec, aby rozpitvávala občas jeho tajomstvá, ktoré objavuje, dôjde k zhode. Bude na to potrebný určitý čas, aby ho mesačný Strelec obetoval mesačnej Panne.

Strelec - Váhy: Citovo sa môžu vzdušná Luna vo Váhach a ohnivý Strelec podporovať, lebo oheň pre svoj život potrebuje vzduch. Mesačné Váhy, ktoré majú rady voľnosť, tu narážajú na iný druh citovej voľnosti, než sú zvyknuté ony. Ak porozumejú, že lunárny Strelec potrebuje byť aj mimo ich citového vnímania, budú dlho spolu.

Strelec - Škorpión: Mesačný Strelec k svojmu životu nepotrebuje takú citovú priviazanosť, ako škorpiónsky Mesiac. Časom nastanú citové boje a vydierania, zo strany vodného Mesiaca. Ohnivý Mesiac v Strelcovi, tiež nenechá s odvetou dlho čakať. Siné vášnivé puto sa môže rozpadnúť, preto napätú emočnú energiu transformujte do športu.

Strelec - Strelec: Emocionálne máte rovnaké potreby, len si budete musieť zvyknúť na to, že citovo odbiehate od seba i keď ste v pocitoch rovnakí. Božské citové prepojenie medzi partnermi existuje, ale netreba si ho veľmi idealizovať.

Strelec - Kozorožec: Bohatá fantázia a neštandardné citové prejavy lunárneho Strelca, rozčuľuje reálne založeného Kozorožca. Možno práve tieto emočné rozdiely si máte medzi sebou vyrovnať. Len často ostáva pri začiatkoch toto spojenie dvoch rozdielnych Lún.

Strelec - Vodnár: Citovo vyspelé Luny sa stretli, aby sa spojili a na druhej strane, aby si nerobili zbytočné emočné problémy. Obaja majú bohatý vnútorný citový život, s ktorým sa radi niekedy podelia a inokedy si zas dajú dostatok voľnosti.

Strelec - Ryby: Kvadrát medzi Lunami týchto dvoch mesačných znamení, dáva výzvu citovo sa posunúť inde obom. Nekonečná citová naviazanosť lunárnej Ryby, na pre ňu božského lunárneho Strelca, môže vyvolávať pocit neslobody. Ak si mesačný Strelec bude vážiť láskyplný cit lunárnej Rybky, budú sa mať dobre, lebo tá mu ticho dovolí občas vystreliť svoje citové šípy inam.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: