Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac vo Vodnárovi

Vodnár - Baran: Dvaja nezávislí a pokrokoví. Ak funguje tolerancia k spomenutému prídavnému menu v predchádzajúcej vete, niet čo namietať proti vášmu spojeniu. Domácnosť a city môžu fungovať na jednotku, hoci vás konzervatívci budú považovať za čudné manželstvo, ale je to ich problém.

Vodnár - Býk: Mesačný Býk, ktorý je pragmatický v citovej sfére, nemusí porozumieť úletom o ďalekej budúcnosti, s ktorými sa mu partner zdôverí. Duševne lunárny Vodnár lieta v iných svetoch a trápi sa, že mu mesačný Býk nerozumie. Ak Býk nepracuje na sebe po duchovnej úrovni, vzťah ochladne. 

Vodnár - Blíženci: Luna vo vzdušnom znamení dvakrát! Dokážete sa povzniesť v citovej oblasti nad rôzne nepodstatné maličkosti. Zažívate spolu emocionálnu voľnosť a pritom nenútenú viazanosť, ktorá vás spája do harmonického celku.

Vodnár - Rak: Slobodu milujúca Luna vo Vodnárovi s veľkou intuitívnou schopnosťou, odhalí hneď lunárneho Raka, že si ju chce pripútať. Ak Mesiac v Raku bude dávať viac slobody vodnárskemu Mesiacovi, ten sa bude rád vracať k nemu domov.

Vodnár - Lev: Pohľad na svet týchto dvoch lunárnych znamení je iný. Prekvapujúco vás tieto rozdiely môžu spojiť do harmonického celku, ak si obrúsite svoje egá. Opozícia citov sa vleje do jednotného celku.

Vodnár - Panna: Zaujímavé spojenie dvoch Mesiacov. Tu sa nevie, čo sa dá čakať. Vodnárska Luna prináša citové vzrušenie panenskej Lune. Ak jej dá čas, aby to Luna v Panne strávila a neuletí zatiaľ do svojich duševných svetov, kde často prebýva, nadchne svoju partnerku a lietajú spolu. 

Vodnár - Váhy: Vzdušné Luny si majú na prvý pohľad porozumieť v citoch, veď sú na jednej lodi. Vodnárska Luna však nemusí tak priveľmi romantiku a to lunárne Váhy cítia ako veľký deficit. Vneste viac romantickej zábavy do vzťahu.

Vodnár - Škorpión: Hlboko citovo založený Mesiac v Škorpiónovi vníma vzdušného lunárneho Vodnára ako chladného a sťahuje sa do svojich hlbín duše. Keď už nevydrží, vybuchne. To Mesiac vo Vodnárovi nestrpí a dá si od neho odstup. Pozrite na spojenie slnečných znamení medzi vami.

Vodnár - Strelec: Citovo vyspelé Luny sa stretli, aby sa spojili a na druhej strane, aby si nerobili zbytočné emočné problémy. Obaja majú bohatý vnútorný citový život, s ktorým sa radi niekedy podelia a inokedy si zas dajú dostatok voľnosti.

Vodnár - Kozorožec: Intuitívny lunárny Vodnár vie presne vystihnúť, kedy je jeho partner s Mesiacom v Kozorožcovi citovo na dne, i keď to nedá na sebe zdať. Prináša mu tak prekvapenie do jeho pocitov a naučí sa brať tieto obdobia s humorom.

Vodnár - Vodnár: Dve Vodnárske Luny, duše, ktoré nadovšetko milujú slobodu, majú túžbu premeniť na niečo nezvyklého. Ako bude vyzerať ich vzťah? Tu je ťažko predvídať! Môže to byť spoločné citové lietanie, o ktorom sa iným ani nesníva, alebo absolútny nesúlad. Prečo? Intuícia a dosah tohto lunárneho znamenia je nedozierna. Je dobré, ak sú dve Luny vo Vodnárovi približne na rovnakej duchovnej úrovni, či stupni vývoja.

Vodnár - Ryby: Vodnárska Luna nemá potrebu takej citovej viazanosti, ako jej spoločníčka, s ktorou si podávajú štafetu na ceste mesačným zverokruhom. Mesiac v Rybách vie byť tolerantný a svojou empatiou i trpezlivosťou chápe svojho rýchleho vzdušného spoločníka. Zaujímavé spojenie pre obidvoch. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: