Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac vo Váhach

Váhy - Baran: Opozícia mesačných Lún väčšinou neveští nič dobrého, ale nemusí to tak byť. Ste rozdielni, ale práve to vás môže spájať. Obaja nemáte radi nudu a na dôvažok váš partner je taký jemný a šarmantný v citovom prejave, že neodoláte. Vzduch Váh vás podporí tam, kde potrebujete a jemným sfúknutím zahasí ohník, ak sa mocne rozhorí, kde netreba. Dopĺňate sa. 

Váhy - Býk: Bohyňa Lásky, Venuša spája tieto lunárne znamenia do harmonického prežívania, plného radostnej zmyselnosti a nežného citového prejavu. Mesačný Býk si ale musí dať pozor, aby nechal vzdušnej duši mesačných Váh trochu voľnosti.

Váhy - Blíženci: Toto vzdušné lunárne spojenie prináša citovú harmóniu a povznesenie sa nad občasné uletené emočné prejavy. Lunárnemu Blížencovi, ale nezaškodí cvičiť sa v jemnosti a počítaní do povestných desať, kým mu preletí z duše na jazyk neobrúsená myšlienka.

Váhy - Rak: Citlivá račia Luna považuje jemnú Lunu vo Váhach za chladnú i keď to nie je pravda. Každá má emočnú vnímavosť na inej vlnovej dĺžke. Mesiac v Raku vyčíta citovú náročnosť Mesiacu vo Váhach. Ten si myslí, že mu jeho partner nerozumie a dáva mu málo voľnosti.

Váhy - Lev: Veľká vášeň ohnivej Luny v Levovi, môže brzdiť jemnú vzdušnú Lunu v citovom prejave. Postupne môže dôjsť k súladu, ak si Mesiac v Levovi bude svoj ohník regulovať. Obidve Luny majú rady umenie, ktoré ich spája. Vtedy si rozumejú aj bez slov. Dvojica má možnosť spojenia sa v hĺbke svojich duší v jeden celok.

Váhy - Panna: Citové spojenie na priateľskej úrovni, kde si obidve Luny vedia vyhovieť. Ak ide o vášnivé city, môže byť Luna vo Váhach sklamaná neschopnosťou mesačnej Panny uvoľniť sa. Láska hory prenáša, ak budú trpezlivé obe Luny, časom sa to môže poddať. 

Váhy - Váhy: Spojenie dvoch rovnakých Lún, niekedy prináša riziko nudy. Citovo sa viete pekne prepojiť, rozumiete si i bez slov, ale chýba trochu rozhodnosti. Pozrite na svoju zhodu podľa Slnka a určte si, kto velí a rozhoduje.

Váhy - Škorpión: Citová náročnosť lunárneho Škorpióna, zraňuje jemné lunárne Váhy. Ak si dá pozor Mesiac v Škorpiónovi a zjemní svoju citovú pripútanosť, dá viac voľnosti vzdušnej Lune, ktorú ona potrebuje, môžu spolu vydržať. Dominantnosť marsickej škorpiónskej Luny, to ale veľmi ťažko zvládne.

Váhy - Strelec: Citovo sa môžu vzdušná Luna vo Váhach a ohnivý Strelec podporovať, lebo oheň pre svoj život potrebuje vzduch. Mesačné Váhy, ktoré majú rady voľnosť, tu narážajú na iný druh citovej voľnosti, než sú zvyknuté ony. Ak porozumejú, že lunárny Strelec potrebuje byť aj mimo ich citového vnímania, budú dlho spolu.

Váhy - Kozorožec: Pre lunárneho Kozorožca sa zdajú lunárne Váhy príliš samopašné a ľahkovážne v citoch. Mesačné Váhy zas vnímajú mesačného Kozorožca ako tvrdého a konzervatívneho v emočnom prejave a trápia sa. Vneste viac jemnosti do vzťahu, láska nie je práca, i keď je potrebné pracovať na sebe aj tu.

Váhy - Vodnár: Vzdušné Luny si majú na prvý pohľad porozumieť v citoch, veď sú na jednej lodi. Vodnárska Luna však nemusí tak priveľmi romantiku a to lunárne Váhy cítia ako veľký deficit. Vneste viac romantickej zábavy do vzťahu.

Váhy - Ryby: Romantické ste milé Luny obidve. Rybia Luna chce viac citovej viazanosti ako Luna vo Váhach. Emocionálne vznikajú rozpory a kritika zraňuje city obidvoch Mesiacov. Vsaďte radšej na to spoločné, čo vás spája: umenie a kultúra vôbec. Tam sa viete citovo uspokojiť obaja.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: