Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Baranovi

Baran - Baran: Luna v Baranovi má rada nezávislosť a keďže ste v tomto obidvaja rovnakí, mala by byť medzi vami zhoda. Porovnajte si slnečné znamenia, ak sú aj tie v rovnovážnom spojení, môžete sa spolu tešiť z dobrého emočného súladu. Nevadí, že občas bude plač, či krik. O chvíľu si ani jeden z vás nespomenie, že ste robili baran-baran buc! 

Baran - Býk: Váš partner má rád, ak pocitovo vie na čom je a všetko ide pomaly, harmonicky a hlavne isto. Ak nepripustí občas nečakané vzrúšo, prameniace od vás, má smolu, lebo vás bude nudiť. Ak vám na ňom záleží a ostatné funguje, naučte ho, že zmena je život!

Baran - Blíženci: Obaja v pocitoch a ich prejavoch, nechodíte dlho, ako pes okolo horúcej kaše. Rozdiely sú medzi vami, ale viete sa dohodnúť. Hlavne váš partner nemá problém sa prispôsobiť. Ak to oceníte, možno vám na oplátku zas prepáči vašu tvrdohlavosť.

Baran - Rak: Ak bola vaša matka dominantná, alebo príliš starostlivá, môže vás starostlivosť račieho Mesiaca občas emocionálne rozhodiť. Priznajte si ale, či vám to občas aj nevyhovuje. Svoju prípadnú nespokojnosť, čo sa týka domácnosti vyjadrite jemne. V opačnom prípade to budete mať často na tanieri. Vy odpúšťate rýchlo, Rak pomaly, alebo nikdy…

Baran - Lev: Výbuchy vášne a emócii môžu byť na dennom poriadku a to vám vyhovuje asi obom. Oheň vášne často spájate konštruktívnou hádkou. Je to lepšie, ako mlčať. Nesmiete zabúdať vašej partnerke pochváliť účes, alebo nové šaty. Ak je partner muž s Mesiacom v Levovi, chváľte tiež. Úprimne a často.

Baran - Panna: Rozdielne preciťovanie partnerstva oboch. Rozpitvávanie citových prežitkov Luny v Panne vás brzdí. Novodobá astrológia vám nepovie, že si absolútne nevyhovujete. Toto spojenie môže byť vaša skúška trpezlivosťou, ktorou ale môžete prejsť!

Baran - Váhy: Opozícia mesačných Lún väčšinou neveští nič dobrého, ale nemusí to tak byť. Ste rozdielni, ale práve to vás môže spájať. Obaja nemáte radi nudu a na dôvažok váš partner je taký jemný a šarmantný v citovom prejave, že neodoláte. Vzduch Váh vás podporí tam, kde potrebujete a jemným sfúknutím zahasí ohník, ak sa mocne rozhorí, kde netreba. Dopĺňate sa. 

Baran - Škorpión: Veľmi dobre je, hneď na začiatku vášho spojenia si určiť mantinely, pokiaľ môžete vaše emócie dohnať. Vášne Luny v Škorpiónovi ich dokáže naplniť až po okraj. Vás to môže dráždiť a vojna medzi vami začne. Zakopte vojnovú sekeru a vyhláste mier, inak váš vzťah prehrá.

Baran - Strelec: Dve ohnivé Luny sa spoja vo veľkej vášni a takmer žiadnej spoločnej nude. Zaujímavé túžby vášho partnera vy ľahko naplníte, ak budete viac študovať duchovnú literatúru. Odmení vás o to väčšou vášňou, o čo viac budete ochotní filozofovať s ním na dané témy. Bude ich veľa, to si píšte…

Baran - Kozorožec: Vaša akčnosť a partnerova konzervatívnosť… Je potrebné veľa tolerancie u oboch. Pripravte sa, že to ste vy, ktorí budete musieť zapaľovať ohníček citu a vášni u partnera. Oceňte pragmatickosť u vášho partnera a on zas ocení vaše spontánne nápady.

Baran - Vodnár: Dvaja nezávislí a pokrokoví. Ak funguje tolerancia k spomenutému prídavnému menu v predchádzajúcej vete, niet čo namietať proti vášmu spojeniu. Domácnosť a city môžu fungovať na jednotku, hoci vás konzervatívci budú považovať za čudné manželstvo, ale je to ich problém.

Baran - Ryby: Pre vás je lunárna Rybka čudáčka. Chcete všetko na rovinu aj v citovom prejave a ona iba naznačuje. Ak vydržíte, prešli ste školou empatie a dostanete jednotku zo skúšky trpezlivosti. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: