Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Raku

Rak - Baran: Žiarlivosť u vás hasí v lunárnom Baranovi jeho veľký vášnivý cit. Cíti sa obmedzovaný vami obmedzovaný. Potrebujete viac lásky a ich prejavov, ako vám Lunárny Baran vie dať. 

Rak - Býk: Lunárny Rak je náladový a to môže mesačného a v citoch stabilizovaného Býka znechutiť. To jediné môže vadiť obom, lebo ste romanticky a citovo založení. Možné šťastné spojenie.

Rak - Blíženci: Pocitovo je každý na inej lodi. Voľnosť lunárneho Blíženca, prináša strach do dušičky starostlivého mesačného Raka, ktorý sa rád občas vracia do pocitov, kedy mu niekto ublížil a on sa cítil sám. Mesačný Blíženec to môže vnímať ako citové vydieranie a stráca trpezlivosť.

Rak - Rak: Citové zladenie dvoch rovnakých Lún môže vyústiť do pekného a naplneného vzťahu. Zabehanosť vzťahu môže vyvolať občas nudu, hlavne u partnera so slnečným znamením ohnivého, alebo vzdušného živlu.

Rak - Lev: Dramatické citové výlevy lunárneho Leva sa môžu dotknúť lunárneho Raka, ktorý mu to bude dlho pripomínať. Ak sa dokáže Rak povzniesť a brať jeho prejav ako dramatické herecké predstavenie, ktoré o chvíľu končí, môžu spolu vyjsť. Lunárny Lev to ocení a spolu sa budú o seba starať. Ráčik hrá ale druhé husle, to mu musí byť jasné!

Rak - Panna: Praktickosť lunárnej Panny a inštinktívna citlivosť lunárneho Raka, spája túto dvojicu do vzájomne prospešného vzťahu. Panna v Lune sa naučí lepšiemu precíteniu lásky od starostlivej Luny v Raku, ktorá roztápa zábrany v citovom prejave chladnej panenskej Luny.

Rak - Váhy: Citlivá račia Luna považuje jemnú Lunu vo Váhach za chladnú i keď to nie je pravda. Každá má emočnú vnímavosť na inej vlnovej dĺžke. Mesiac v Raku vyčíta citovú náročnosť Mesiacu vo Váhach. Ten si myslí, že mu jeho partner nerozumie a dáva mu málo voľnosti.

Rak - Škorpión: Harmonické citové spojenie dvoch vodných Lún prináša silnú emočnú väzbu na seba a mnoho vášne. Obe mesačné spojenia majú rady pobyt vo svojom hniezdočku lásky, čo im prináša veľa možností na upevnenie citovej väzby. Nemajú problém z rozdelením si úloh v domácnosti.

Rak - Strelec: Citovo sa tieto Luny veľmi odlišujú, lebo inak vnímali detstvo i svoju matku. Môžu byť dobrí kamaráti, ale emocionálne majú veľa nezhôd medzi sebou.

Rak - Kozorožec: Mesačná Luna v Raku sa snaží svojou starostlivosťou citovo zjemniť tvrdého mesačného Kozorožca. Bude jej to trvať dlhšie, ale ak bude trpezlivá, časom svojho partnera naučí milovať a citovo sa pripútať.

Rak - Vodnár: Slobodu milujúca Luna vo Vodnárovi s veľkou intuitívnou schopnosťou, odhalí hneď lunárneho Raka, že si ju chce pripútať. Ak Mesiac v Raku bude dávať viac slobody vodnárskemu Mesiacu, ten sa bude rád vracať k nemu domov.

Rak - Ryby: Citovo založené obe Lunárne znamenia, zhodných vodných živlov vytvárajú emocionálne harmonické spojenie. Nevadí im spútanie, dokonca im to vyhovuje plávať v jednej rieke dlhodobo. Treba pozrieť na zhodu v slnečnom znamení a poučiť sa tam. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: