Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Raku

Rak - Baran: Žiarlivosť u vás hasí v lunárnom Baranovi jeho veľký vášnivý cit. Cíti sa obmedzovaný vami obmedzovaný. Potrebujete viac lásky a ich prejavov, ako vám Lunárny Baran vie dať. 

Rak - Býk: Lunárny Rak je náladový a to môže mesačného a v citoch stabilizovaného Býka znechutiť. To jediné môže vadiť obom, lebo ste romanticky a citovo založení. Možné šťastné spojenie.

Rak - Blíženci: Pocitovo je každý na inej lodi. Voľnosť lunárneho Blíženca, prináša strach do dušičky starostlivého mesačného Raka, ktorý sa rád občas vracia do pocitov, kedy mu niekto ublížil a on sa cítil sám. Mesačný Blíženec to môže vnímať ako citové vydieranie a stráca trpezlivosť.

Rak - Rak: Citové zladenie dvoch rovnakých Lún môže vyústiť do pekného a naplneného vzťahu. Zabehanosť vzťahu môže vyvolať občas nudu, hlavne u partnera so slnečným znamením ohnivého, alebo vzdušného živlu.

Rak - Lev: Dramatické citové výlevy lunárneho Leva sa môžu dotknúť lunárneho Raka, ktorý mu to bude dlho pripomínať. Ak sa dokáže Rak povzniesť a brať jeho prejav ako dramatické herecké predstavenie, ktoré o chvíľu končí, môžu spolu vyjsť. Lunárny Lev to ocení a spolu sa budú o seba starať. Ráčik hrá ale druhé husle, to mu musí byť jasné!

Rak - Panna: Praktickosť lunárnej Panny a inštinktívna citlivosť lunárneho Raka, spája túto dvojicu do vzájomne prospešného vzťahu. Panna v Lune sa naučí lepšiemu precíteniu lásky od starostlivej Luny v Raku, ktorá roztápa zábrany v citovom prejave chladnej panenskej Luny.

Rak - Váhy: Citlivá račia Luna považuje jemnú Lunu vo Váhach za chladnú i keď to nie je pravda. Každá má emočnú vnímavosť na inej vlnovej dĺžke. Mesiac v Raku vyčíta citovú náročnosť Mesiacu vo Váhach. Ten si myslí, že mu jeho partner nerozumie a dáva mu málo voľnosti.

Rak - Škorpión: Harmonické citové spojenie dvoch vodných Lún prináša silnú emočnú väzbu na seba a mnoho vášne. Obe mesačné spojenia majú rady pobyt vo svojom hniezdočku lásky, čo im prináša veľa možností na upevnenie citovej väzby. Nemajú problém z rozdelením si úloh v domácnosti.

Rak - Strelec: Citovo sa tieto Luny veľmi odlišujú, lebo inak vnímali detstvo i svoju matku. Môžu byť dobrí kamaráti, ale emocionálne majú veľa nezhôd medzi sebou.

Rak - Kozorožec: Mesačná Luna v Raku sa snaží svojou starostlivosťou citovo zjemniť tvrdého mesačného Kozorožca. Bude jej to trvať dlhšie, ale ak bude trpezlivá, časom svojho partnera naučí milovať a citovo sa pripútať.

Rak - Vodnár: Slobodu milujúca Luna vo Vodnárovi s veľkou intuitívnou schopnosťou, odhalí hneď lunárneho Raka, že si ju chce pripútať. Ak Mesiac v Raku bude dávať viac slobody vodnárskemu Mesiacu, ten sa bude rád vracať k nemu domov.

Rak - Ryby: Citovo založené obe Lunárne znamenia, zhodných vodných živlov vytvárajú emocionálne harmonické spojenie. Nevadí im spútanie, dokonca im to vyhovuje plávať v jednej rieke dlhodobo. Treba pozrieť na zhodu v slnečnom znamení a poučiť sa tam. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: