Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Škorpiónovi

Škorpión - Baran: Veľmi dobre je, hneď na začiatku vášho spojenia si určiť mantinely, pokiaľ môžete vaše emócie dohnať. Vášne Luny v Škorpiónovi ich dokáže naplniť až po okraj. Oboch vás to môže dráždiť a vojna medzi vami začne. Zakopte vojnovú sekeru a vyhláste mier, inak váš vzťah prehrá.

Škorpión - Býk: Opozícia dvoch Lún, nemusí vždy priniesť nezhody. Dominantné mesačné znamenia, jedno bojovne založené a druhé tvrdohlavé, sa predsa len citovo môžu spojiť. Pomôže vám tvorba, spoločné čítanie a preciťovanie poézie. Tak sa vaše duše nebudú nikdy spolu nudiť.

Škorpión - Blíženci: Lunárny Škorpión je žiarlivý a náležite to vie prejaviť, preto si mesačný Blíženec musí uvedomiť, že v citovom prejave musí byť u neho viac nehy i pozornosti ako intelektuálnosti. Nehovorím, že by ju lunárny Škorpión neocenil, ale na prvé miesto treba dať cit. Partner sa mu za to odvďačí vrúcnym milovaním a veľkým súcitom.

Škorpión - Rak: Harmonické citové spojenie dvoch vodných Lún prináša silnú emočnú väzbu na seba a mnoho vášne. Obe mesačné spojenia majú rady pobyt vo svojom hniezdočku lásky, čo im prináša veľa možností na upevnenie citovej väzby. Nemajú problém z rozdelením si úloh v domácnosti.

Škorpión - Lev: Citová príťažlivosť týchto dvoch Mesiacov môže prekvapiť viacerých. Tajomná Luna v Škorpiónovi magneticky priťahuje dramatického lunárneho Leva. Ak chcete spolu zostať, budete si musieť rozdeliť teritórium svojich pôsobností a pracovať na svojich egách.

Škorpión - Panna: Magická Luna v Škorpiónovi prekvapivo vie naučiť, možno na začiatku miernym nátlakom, lunárnu Pannu, aby odhodila citové zábrany a oddala sa láske. Vzťah môže prechádzať občas skúškou emočnej náročnosti oboch Mesiacov, ale je vášnivý.

Škorpión - Váhy: Citová náročnosť lunárneho Škorpióna, zraňuje jemné lunárne Váhy. Ak si dá pozor Mesiac v Škorpiónovi a zjemní svoju citovú pripútanosť, dá viac voľnosti vzdušnej Lune, ktorú ona potrebuje, môžu spolu vydržať. Dominantnosť marsickej škorpiónskej Luny to ale veľmi ťažko zvládne.

Škorpión - Škorpión: Emočná dominantnosť rovnakých mocných Lún môže stroskotať, ak si nevytvoria mantinely odkiaľ pokiaľ môžu medzi sebou bojovať. Láska a citové spojenie nemá mať hranice, preto si radšej dopredu vaše emócie kroťte, veď sa máte radi nie?

Škorpión - Strelec: Mesačný Strelec k svojmu životu nepotrebuje takú citovú priviazanosť, ako škorpiónsky Mesiac. Časom nastanú citové boje a vydierania, zo strany vodného Mesiaca. Ohnivý Mesiac v Strelcovi, tiež nenechá s odvetou dlho čakať. Siné vášnivé puto sa môže rozpadnúť, preto napätú emočnú energiu transformujte do športu.

Škorpión - Kozorožec: Mesačná magická Luna v Škorpiónovi zobudí v hĺbke ukryté vášne u lunárneho Kozozožca. Citovo a sexuálne si vyhovujete a uznávate sa i na iných postoch. K naplneniu tohto karmického spojenia si dajte väčšiu voľnosť.

Škorpión - Vodnár: Hlboko citovo založený Mesiac v Škorpiónovi vníma vzdušného lunárneho Vodnára ako chladného a sťahuje sa do svojich hlbín duše. Keď už nevydrží, vybuchne. To Mesiac vo Vodnárovi nestrpí a dá si od neho odstup. Pozrite na spojenie slnečných znamení medzi vami.

Škorpión - Ryby: Harmonické citové prepojenie medzi dvoma vodnými Lunami je vidno hneď. Máte svoje citové slabosti a viete si ich navzájom nielen vnímať, ale aj pochopiť a tolerovať. Vášnivosť vo vode vám dáva nekonečný pocit spolupatričnosti, aj keď nie ste práve spolu.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: