Kartářka Hantyl

Hantyl

Osobný kód 181

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Panne

Panna - Baran: Rozdielne preciťovanie partnerstva oboch. Rozpitvávanie citových prežitkov Luny v Panne, brzdí lunárneho Barana. Novodobá astrológia vám nepovie, že si absolútne nevyhovujete. Toto spojenie môže byť vaša skúška trpezlivosťou, ktorou ale môžete prejsť!

Panna - Býk: Lunárny Býk ocení duševné pochody mesačnej Panny, lebo sú príbuzné jeho citovému vnímaniu. Obaja preciťujú svoj vzťah aj pragmaticky, zemsky a rozumne. Ak sú ostatné aspekty v súlade vzťah pocitovej stránke funguje pomaly, bez výkyvov a výbuchov a dlhodobo. 

Panna - Blíženci: Vzdušný mesačný Blíženec si najprv porozumie s mesačnou Pannou, ale tá potrebuje citovú stálosť a nie každý deň trpieť inú náladu u partnera. Pomôže komunikácia a u oboch intelektuálov posilnenie inštinktívneho rozmeru myslenia. Skúste spoločne meditovať a čítať duchovnú literatúru.

Panna - Rak: Praktickosť lunárnej Panny a inštinktívna citlivosť lunárneho Raka, spája túto dvojicu do vzájomne prospešného vzťahu. Panna v Lune sa naučí lepšiemu precíteniu lásky od starostlivej Luny v Raku, ktorá roztápa zábrany v citovom prejave chladnej panenskej Luny.

Panna - Lev: Levia Luna rada tvorí, oslavuje a láskyplne žije. Luna v Panne vníma život triezvejšie, a má sklony partnerove citové prejavy rozpitvávať a čistiť od nánosov ega. To Leviu Lunu prestane baviť a navyše ak partner urazí jej ego, odchádza dramaticky zo scény citového života. Ak sa podarí mesačnému Levovi vzbudiť hravosť u mesačnej Panny, možno spolu vydržia. Na oplátku mesačná Panna nesmie zabúdať chváliť mesačného Leva, napr. za výbornú večeru.

Panna - Panna: Dve chladné a pragmatické zemské Luny si buď porozumejú, ak mali podobné detstvo, alebo z tohto spojenia vznikne citovo chladný zväzok. Do spojenia dvoch duší je potrebné vniesť viac uvoľnenia a teplej lásky. Treba pozrieť na slnečné znamenie.

Panna - Váhy: Citové spojenie na priateľskej úrovni, kde si obidve Luny vedia vyhovieť. Ak ide o vášnivé city, môže byť Luna vo Váhach sklamaná neschopnosťou mesačnej Panny uvoľniť sa. Láska hory prenáša, ak budú trpezlivé obe Luny, časom sa to môže poddať. 

Panna - Škorpión: Magická Luna v Škorpiónovi prekvapivo vie naučiť, možno na začiatku miernym nátlakom, lunárnu Pannu, aby odhodila citové zábrany a oddala sa láske. Vzťah môže prechádzať občas skúškou emočnej náročnosti oboch Mesiacov, ale je vášnivý.

Panna - Strelec: Iskra Luny v Strelcovi, zapáli zemskú Pannu, lebo tá miluje jeho filozofovanie v citovej oblasti. Ak dovolí mesačný Strelec, aby rozpitvávala občas jeho tajomstvá, ktoré objavuje, dôjde k zhode. Bude na to potrebný určitý čas, aby ho mesačný Strelec obetoval mesačnej Panne.

Panna - Kozorožec: Citová stabilita vyhovuje obom zemským Mesiacom. Pre citovo naplnený vzťah a súznenie duší, je potrebne trochu viac vášnivosti, na ktorú sa bude musieť jeden z Mesiačikov podujať. Dominantnosť má lunárny Kozorožec, ale Luna v Panne si to, ako má emočne vyzerať dokonalý vzťah v predstihu naštuduje.

Panna - Vodnár: Zaujímavé spojenie dvoch Mesiacov. Tu sa nevie, čo sa dá čakať. Vodnárska Luna prináša citové vzrušenie panenskej Lune. Ak jej dá čas, aby to Luna v Panne strávila a neuletí zatiaľ do svojich duševných svetov, kde často prebýva, nadchne svoju partnerku a lietajú spolu. 

Panna - Ryby: Sterilné city, ktoré si lunárna Panna sleduje, nemusia naplniť romantickú lunárnu Rybku. Mesiac v Panne nesmie Mesiac v Rybách upodozrievať, že pláva v mútnych vodách. Láska je čistý cit, ktorý je založený na dôvere. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: