Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Panne

Panna - Baran: Rozdielne preciťovanie partnerstva oboch. Rozpitvávanie citových prežitkov Luny v Panne, brzdí lunárneho Barana. Novodobá astrológia vám nepovie, že si absolútne nevyhovujete. Toto spojenie môže byť vaša skúška trpezlivosťou, ktorou ale môžete prejsť!

Panna - Býk: Lunárny Býk ocení duševné pochody mesačnej Panny, lebo sú príbuzné jeho citovému vnímaniu. Obaja preciťujú svoj vzťah aj pragmaticky, zemsky a rozumne. Ak sú ostatné aspekty v súlade vzťah pocitovej stránke funguje pomaly, bez výkyvov a výbuchov a dlhodobo. 

Panna - Blíženci: Vzdušný mesačný Blíženec si najprv porozumie s mesačnou Pannou, ale tá potrebuje citovú stálosť a nie každý deň trpieť inú náladu u partnera. Pomôže komunikácia a u oboch intelektuálov posilnenie inštinktívneho rozmeru myslenia. Skúste spoločne meditovať a čítať duchovnú literatúru.

Panna - Rak: Praktickosť lunárnej Panny a inštinktívna citlivosť lunárneho Raka, spája túto dvojicu do vzájomne prospešného vzťahu. Panna v Lune sa naučí lepšiemu precíteniu lásky od starostlivej Luny v Raku, ktorá roztápa zábrany v citovom prejave chladnej panenskej Luny.

Panna - Lev: Levia Luna rada tvorí, oslavuje a láskyplne žije. Luna v Panne vníma život triezvejšie, a má sklony partnerove citové prejavy rozpitvávať a čistiť od nánosov ega. To Leviu Lunu prestane baviť a navyše ak partner urazí jej ego, odchádza dramaticky zo scény citového života. Ak sa podarí mesačnému Levovi vzbudiť hravosť u mesačnej Panny, možno spolu vydržia. Na oplátku mesačná Panna nesmie zabúdať chváliť mesačného Leva, napr. za výbornú večeru.

Panna - Panna: Dve chladné a pragmatické zemské Luny si buď porozumejú, ak mali podobné detstvo, alebo z tohto spojenia vznikne citovo chladný zväzok. Do spojenia dvoch duší je potrebné vniesť viac uvoľnenia a teplej lásky. Treba pozrieť na slnečné znamenie.

Panna - Váhy: Citové spojenie na priateľskej úrovni, kde si obidve Luny vedia vyhovieť. Ak ide o vášnivé city, môže byť Luna vo Váhach sklamaná neschopnosťou mesačnej Panny uvoľniť sa. Láska hory prenáša, ak budú trpezlivé obe Luny, časom sa to môže poddať. 

Panna - Škorpión: Magická Luna v Škorpiónovi prekvapivo vie naučiť, možno na začiatku miernym nátlakom, lunárnu Pannu, aby odhodila citové zábrany a oddala sa láske. Vzťah môže prechádzať občas skúškou emočnej náročnosti oboch Mesiacov, ale je vášnivý.

Panna - Strelec: Iskra Luny v Strelcovi, zapáli zemskú Pannu, lebo tá miluje jeho filozofovanie v citovej oblasti. Ak dovolí mesačný Strelec, aby rozpitvávala občas jeho tajomstvá, ktoré objavuje, dôjde k zhode. Bude na to potrebný určitý čas, aby ho mesačný Strelec obetoval mesačnej Panne.

Panna - Kozorožec: Citová stabilita vyhovuje obom zemským Mesiacom. Pre citovo naplnený vzťah a súznenie duší, je potrebne trochu viac vášnivosti, na ktorú sa bude musieť jeden z Mesiačikov podujať. Dominantnosť má lunárny Kozorožec, ale Luna v Panne si to, ako má emočne vyzerať dokonalý vzťah v predstihu naštuduje.

Panna - Vodnár: Zaujímavé spojenie dvoch Mesiacov. Tu sa nevie, čo sa dá čakať. Vodnárska Luna prináša citové vzrušenie panenskej Lune. Ak jej dá čas, aby to Luna v Panne strávila a neuletí zatiaľ do svojich duševných svetov, kde často prebýva, nadchne svoju partnerku a lietajú spolu. 

Panna - Ryby: Sterilné city, ktoré si lunárna Panna sleduje, nemusia naplniť romantickú lunárnu Rybku. Mesiac v Panne nesmie Mesiac v Rybách upodozrievať, že pláva v mútnych vodách. Láska je čistý cit, ktorý je založený na dôvere. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: