Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Škorpiónovi

Škorpión - Baran: Veľmi dobre je, hneď na začiatku vášho spojenia si určiť mantinely, pokiaľ môžete vaše emócie dohnať. Vášne Luny v Škorpiónovi ich dokáže naplniť až po okraj. Oboch vás to môže dráždiť a vojna medzi vami začne. Zakopte vojnovú sekeru a vyhláste mier, inak váš vzťah prehrá.

Škorpión - Býk: Opozícia dvoch Lún, nemusí vždy priniesť nezhody. Dominantné mesačné znamenia, jedno bojovne založené a druhé tvrdohlavé, sa predsa len citovo môžu spojiť. Pomôže vám tvorba, spoločné čítanie a preciťovanie poézie. Tak sa vaše duše nebudú nikdy spolu nudiť.

Škorpión - Blíženci: Lunárny Škorpión je žiarlivý a náležite to vie prejaviť, preto si mesačný Blíženec musí uvedomiť, že v citovom prejave musí byť u neho viac nehy i pozornosti ako intelektuálnosti. Nehovorím, že by ju lunárny Škorpión neocenil, ale na prvé miesto treba dať cit. Partner sa mu za to odvďačí vrúcnym milovaním a veľkým súcitom.

Škorpión - Rak: Harmonické citové spojenie dvoch vodných Lún prináša silnú emočnú väzbu na seba a mnoho vášne. Obe mesačné spojenia majú rady pobyt vo svojom hniezdočku lásky, čo im prináša veľa možností na upevnenie citovej väzby. Nemajú problém z rozdelením si úloh v domácnosti.

Škorpión - Lev: Citová príťažlivosť týchto dvoch Mesiacov môže prekvapiť viacerých. Tajomná Luna v Škorpiónovi magneticky priťahuje dramatického lunárneho Leva. Ak chcete spolu zostať, budete si musieť rozdeliť teritórium svojich pôsobností a pracovať na svojich egách.

Škorpión - Panna: Magická Luna v Škorpiónovi prekvapivo vie naučiť, možno na začiatku miernym nátlakom, lunárnu Pannu, aby odhodila citové zábrany a oddala sa láske. Vzťah môže prechádzať občas skúškou emočnej náročnosti oboch Mesiacov, ale je vášnivý.

Škorpión - Váhy: Citová náročnosť lunárneho Škorpióna, zraňuje jemné lunárne Váhy. Ak si dá pozor Mesiac v Škorpiónovi a zjemní svoju citovú pripútanosť, dá viac voľnosti vzdušnej Lune, ktorú ona potrebuje, môžu spolu vydržať. Dominantnosť marsickej škorpiónskej Luny to ale veľmi ťažko zvládne.

Škorpión - Škorpión: Emočná dominantnosť rovnakých mocných Lún môže stroskotať, ak si nevytvoria mantinely odkiaľ pokiaľ môžu medzi sebou bojovať. Láska a citové spojenie nemá mať hranice, preto si radšej dopredu vaše emócie kroťte, veď sa máte radi nie?

Škorpión - Strelec: Mesačný Strelec k svojmu životu nepotrebuje takú citovú priviazanosť, ako škorpiónsky Mesiac. Časom nastanú citové boje a vydierania, zo strany vodného Mesiaca. Ohnivý Mesiac v Strelcovi, tiež nenechá s odvetou dlho čakať. Siné vášnivé puto sa môže rozpadnúť, preto napätú emočnú energiu transformujte do športu.

Škorpión - Kozorožec: Mesačná magická Luna v Škorpiónovi zobudí v hĺbke ukryté vášne u lunárneho Kozozožca. Citovo a sexuálne si vyhovujete a uznávate sa i na iných postoch. K naplneniu tohto karmického spojenia si dajte väčšiu voľnosť.

Škorpión - Vodnár: Hlboko citovo založený Mesiac v Škorpiónovi vníma vzdušného lunárneho Vodnára ako chladného a sťahuje sa do svojich hlbín duše. Keď už nevydrží, vybuchne. To Mesiac vo Vodnárovi nestrpí a dá si od neho odstup. Pozrite na spojenie slnečných znamení medzi vami.

Škorpión - Ryby: Harmonické citové prepojenie medzi dvoma vodnými Lunami je vidno hneď. Máte svoje citové slabosti a viete si ich navzájom nielen vnímať, ale aj pochopiť a tolerovať. Vášnivosť vo vode vám dáva nekonečný pocit spolupatričnosti, aj keď nie ste práve spolu.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: