Odporúčame

Veštica Dala

Veštica Dala

Dokážem vám odhaliť skryté veci a nájsť riešenie. Viac »

Som dostupná, zavolajte mi

Výhodná cena: už od 1,50 €/min.
Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Pani Petra

Petra

Obsadená, zavolajte neskôr

Zaujímavosti

Ďalšie články z rubriky Články:

Príbuzná rubrika: Ľudia a veštenie


Nech odpočívajú v pokoji

Nech odpočívajú v pokoji

Nastávajú zahmlené rána a príchod zimy sa nedá zastaviť. Príroda sa ukladá na zimný spánok. Čas, v ktorom si treba doriešiť svoj vzťah k mŕtvym.

Svet mŕtvych

Svet mŕtvych

Čo ste vy, boli sme aj my - taký býval nápis nad vchodom do niektorých cintorínov a taká je aj pravda. Niet človeka, ktorému by nezomrel niekto blízky. Niet človeka, ktorý raz nezomrie aj sám. Celými dejinami sa tiahne...

Tajomstvo šťastia

Tajomstvo šťastia

Hneď ráno ako otvorím oči, vidím, že sa nádherne rozvidnieva. Slnečné lúče sa s ľahkosťou predierajú cez okenné žalúzie. Zhlboka sa nadychujem a ďakujem za ďalší prekrásny deň, ktorý mám dnes pred sebou.

Jesenná rovnodennosť

Jesenná rovnodennosť

Jesenná rovnodennosť pripadla aj tento rok 2016 na 22. september. Slnko opúšťa znamenie Panny a o 16.20 LČ hodine vstupuje do vzdušného živlu, do znamenia Váh. Nastáva tak začiatok astronomickej jesene.

Geomancia

Geomancia

Geomancia je hravé veštenie hoci i na dlhé zimné večery. Nám starším pripomenie detstvo, keď sme sa ju hrávali cez školské prestávky a nevedeli sme, že sa to volá Geomancia a pochádza z hlbokého dávnoveku.

Aura

Aura

Aura je energetická ochrana nášho tela. Hovorí sa jej aj energetický obal alebo biopole. Obklopuje ľudské telo, aj všetky živé organizmy vo vzdialenosti 10 až 50 cm okolo tela. Čím je tento obal hrubší, tým je osoba...

Sebaľútosť

Sebaľútosť

Pristavíme sa pri niektorých ľuďoch a prvé, čo nám vravia je, aký je tento svet nespravodlivý, ako sa im nedarí, ako ich všetci odsudzujú a nemajú radi, prípadne ako ich všetci chcú okradnúť.

Cesta k úspechu

Cesta k úspechu

Všetci sme si strojcami vlastného šťastia. Každý z nás už tento výrok veľakrát počul, ale nie som si istá, či sa aj všetci zamysleli nad jeho hĺbkou a významom.

Aura a čakry

Aura a čakry

Aura hrá rôznymi farbami, môže obsahovať sýte farby, alebo krásne jemné. To záleží od zdravia, prípadne momentálneho rozpoloženia, tj. myšlienky, emócie, nášho charakteru, prípadne spôsobu života. Farebnosť aury...

Modlitby, meditácie a spevy sveta

Modlitby, meditácie a spevy sveta

V ťažkých časoch sa častejšie zamýšľame, rekapitulujeme a snáď aj viac modlíme. Hľadáme svoj duševný pokoj prostredníctvom modlitieb. Útechu nám poskytuje naša viera v duchovný život a nádej, že každému z...