Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínský horoskop na září 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na září

V auguste kraľovala popri ročnom vládcovi Tigrovi veselá, aktívna, ale aj nestála Opica. Ôsmeho septembra preberá vládu hrdý Kohút, ktorý nerád prehráva, ale je zase pracovitý, úprimný a vynaliezavý.

Veľmi kritické bude obdobie okolo splnu Mesiaca, ktorý bude 10. septembra, kedy netreba robiť žiadne unáhlené rozhodnutia a navzájom si neprotirečiť. Nájdite si však rovnováhu medzi tým, ako sa držať pri zemi, ale občas si dovoliť aj nejaký úlet či sen. Samozrejme tak, aby ste neubližovali druhým.

Zdravá pokora je potrebná, ale tu si tiež treba nájsť tú správnu mieru, aby neskĺzla do poníženia. Nepodceňujte detaily v živote, ale ani na nich nebazírujte. 

Nov vo Váhach, ktorý bude v nedeľu 25. septembra, nám otvára možnosti na opravu chýb vo vzťahoch a uvedomenie si, že krásno a harmónia sú v živote dôležité. Svoj život však treba žiť za seba, nie prostredníctvom iných. 

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v septembri najviac ohrozený pankreas a slezina. Obmedzujte sladkosti, ak ste zdraví. Pokiaľ už máte nejaký zdravotný problém, sledujte si správnu funkciu čriev, kde sídli prevažná časť imunity. Jedzte cibuľu a cesnak - staré a vyskúšané pravidlo na udržanie zdravia. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: