Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na září 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na září

V septembri vládne popri ročnom vládcovi Zajacovi najprv úprimný a systematický Kohút. Potom preberá vládu počestný a lojálny Pes. Obe znamenia sú pracovité, preto sa september bude odvíjať v pracovnom duchu. Veď už aj skončilo dovolenkové obdobie a v našich končinách pomaly prichádza jeseň.

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej chaosu sa nám často stáva, že pre jeden strom, ktorý nás zaujme, nevidíme les. Nov, ktorý bude v piatok 15. septembra, nám otvára možnosti na opravu systematických chýb. Nezabudnite však dávať priestor kreativite, umeniu a láske - tej partnerskej, ale nezabúdajte aj na seba. Mať sa rád nie je sebecké. 

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v septembri najviac ohrozený pankreas a slezina. Obmedzujte sladkosti, ak ste zdraví. Pokiaľ už máte nejaký zdravotný problém, sledujte si správnu funkciu čriev, kde sídli prevažná časť imunity.

Jedzte cibuľu a cesnak - staré a vyskúšané pravidlo na udržanie zdravia. Z duchovného hľadiska si treba vždy večer zatriediť svoje myšlienky do určitého systému a nájsť si aj v tom nepríjemnom dni nejaké svetielko, ktoré vám prináša radosť a sladkosť života.

Malá rada podľa feng šuej

V minulom mesiaci ste si už asi podľa týchto rád upratali priestor a vyhodili zbytočnosti.

Tento mesiac si zatrieďte veci v dome do systému. V zóne lásky si urobte malý oltárik s vašou partnerskou fotkou a odstráňte všetky ostré predmety. Vhodné sú predmety žltých a oranžových farieb.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: