Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínský horoskop na září 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na září

Lunárne znamenia, podobne ako ich západné ekvivalenty, sa vyznačujú istými identifikačnými črtami. September v čínskej astrológii patrí znameniu Kohúta. Takmer splýva so západným znamením Panny.

Čínsky horoskop podáva charakteristiku osoby cez tri rôzne elementy, a to podľa roku narodenia, mesiaca narodenia a hodiny narodenia. Na väčšinu ľudí vplývajú aj tri rôzne čínske zvieracie symboly.

V septembri vládne a vplýva čínske znamenie Kohúta.

Element: kov, jinová polarita
Typ: reaktívny
Ročné obdobie: babie leto
Denná doba: podvečer 17-19 hod.
Farby: pestré a lesklé vzory a odtiene
Pozitíva: statočný, trefný, pracovitý, starostlivý, veľkorysý, talentovaný
Negatíva: egoistický, materialistický, domýšľavý, panovačný, klebetný

Charakteristika človeka v znamení Kohúta

Miluje spoločnosť i nové tváre v okolí. Pôsobí podľa svojich možností veľmi elegantne a štýlovo. Dokonalosť, cit pre detail a poriadok. V ľuďoch môže vzbudzovať až pocit, že sa vychvaľuje. Ale on len vie nahlas oceniť to množstvo práce, ktoré odvedie. Kohút si myslí, že všetko vie najlepšie. Rád radí aj tým, ktorí si to nevyžiadali. Nemyslí to v zlom. Chce pomôcť. Ocenenia sa mu dostane vo vyhrotených situáciách, kedy sa nebojí postaviť a jasne formulovať svoj názor. Príbytok Kohúta bude elegantný, čistý a usporiadaný.

Mesiac Kohúta v čínskom horoskope bude priať hlavne Byvolom a Hadom. Vzájomnú podporu získa Drak. Viac nervozity bude mať a spôsobovať iným Zajac.

Vzťahy

Znamenie Kohúta je inteligentné. Neraz kvôli svoju atypickému správaniu však býva nepochopené. Má svoj vlastný perfekcionistický svet. A pokiaľ mu ho nabúrate, bežne pomerne pokojného Kohúta rozčertíte. V láske potrebuje dobývať. Ak sa jeho partner stane nudný alebo predvídateľný, jeho záujem opadá. Ale ak stretne toho pravého, môže naplno rozvinúť svoje rodinné vlastnosti.

V septembri, v mesiaci čínskeho Kohúta v roku čínskeho Byvola, to bude so vzťahmi medzi ľuďmi zložitejšie, pretože Kohút si s ľuďmi až tak dobre nerozumie. To znamená, že čo sa týka citov, nebude september ideálny, pretože na prvom mieste budú hlavne peniaze. Vo vzťahoch hrozia konflikty v existujúcich vzťahoch, ale súčasne môže dôjsť k nadviazaniu vzťahov nových. Pre zadaných je tu stabilita, nič priveľmi dramatické. Pamätajte, že si musíte hovoriť o svojich pocitoch a emóciách.

Budete však pôsobiť charizmatickejšie bez toho, aby ste si to uvedomili. Prilákate záujem. Nezabudnite preukázať svoj talent a dobré vlastnosti. Chodievajte von, kým sa dá a spoznávajte nových priateľov.

Ekonomika

September sa bude snažiť rozhýbať a zachrániť ekonomiku, napriek všeobecným ťažkostiam. Všetko, čo je spojené s peniazmi, obchodom a podnikaním bude mať v mesiaci Kohúta silnejšiu tendenciu. Ľuďom s podnikateľským talentom sa bude dariť, keď využijú naplno svoje schopností, nové nápady a alternatívy. Prácu si nájde ten, kto chce naozaj pracovať, hoci i za menej peňazí. Pri investovaní buďte opatrní. Držte sa čo ďalej od hazardu.

Pokiaľ ide o výdavky, musíte byť konzervatívnejší. Svoju energiu dokážte koncentrovať na danú úlohu a neprestaňte, kým nebude hotová. Kohút je prísny na seba i na ostatných. Neuspokojí sa s polovičným riešením alebo s horšou kvalitou. I vy buďte takí.

Kariéra

Pracovné vzťahy sú teraz vhodné s Potkanom, Zajacom aj Koňom.

Ani september nebude úplne bez starostí. V práci sa objavia aj problémy a bežný stres.  Okolnosti budú vyžadovať opačné nasadenie, než ako je vám vlastné: ak ste rýchli, bude vás čakať zdĺhavá práca, ak ste pomalší typ, budete musieť promptne riešiť problémy. Nesústreďte sa na klebety, snažte sa zostať v pokoji, potom sa všetko obráti na lepšie.

Zdravie

September, mesiac čínskeho Kohúta, sa prejaví pozitívne aj na zdravotnom stave. Okolnosti celkovo síce nie sú jednoduché a média pridávajú viac nervozity a chaosu ako je v skutočnosti nutné. Dôležité je, aby sme sa vyvarovali stresov, ktoré môžu spôsobiť najrôznejšie choroby a psychické poruchy. Stres totiž zablokuje organizmus pre prijímanie vitamínov a minerálov. Zbavíte sa ho aj telesným cvičením, akýmkoľvek vyventilovaním, či mnohí aj modlitbou. Pohybom si zaisťujete dostatočné zásobovanie mozgu krvou, udržujete dobrú funkciu pľúc a predchádzate kardiovaskulárnym chorobám. Pankreas v septembri viac ovplyvňuje stav cukrovky, diabetu.

Snažte sa o realistický prístup k životu. V každej situácii sa snažte ovládať, či usmiať. Pokojnejšie sa vyrovnávajte s úspechmi, aj neúspechmi.

Dajte pozor na možné poranenia ostrými predmetmi. Buďte opatrní. Snažte sa vnímať svoje okolie. Vyhýbajte sa možnému nebezpečenstvu. Pomáhajú byliny na obličky, pankreas a srdce i B12. Rozhodne neuškodí čaj z medovky, či dobromysle, alebo mäty pred spaním, aby ste si dobre oddýchli po náročnom dni.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: