Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na září - Opice

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V partnerstve by sa malo Opiciam teraz celkom dariť, hlavne ak si vyriešili svoje minulé prehrešky so svojimi milovanými. Myslím to obojstranne, lebo minulosť si síce treba ošetriť, ale zmeniť ju nemôžeme. Nezveličujte ju, skôr ju treba minimalizovať. Čo sa stalo, už sa neodstane. Urobte si krásne víkendy s rodinou, alebo inými milými ľuďmi.

Peniaze a práca

V tomto období sa možno viac zaujímate o to, čo je pre vás dôležité. Majetok a peniaze sú bohužiaľ dosť potrebná vec. Po zvážení minulých skúseností s tým, čo ste vlastnili, naložte s hmotou tak, aby ste netrpeli nedostatkom. Opice sú chytré, vedia hneď zhodnotiť situáciu, ktorá je výhodná. No investovať do nehnuteľnosti treba až ku koncu mesiaca.

Zdravie

Zdravá psychika je dôležitým faktorom dobrého zdravia. Na dovolenkách človek pookreje, spomienky, ak sú dobré vám nikto nevezme. Zalistujte si v nich, ak budete smutné, milé Opice. Urobte si radosť a chodievajte na potulky prírodou. Do konca septembra sa v niektorých lokalitách asi bude dať chodiť peši a naboso po tráve a kameňoch, čo treba využiť.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: